Bára Kodetová promluvila o otci a seznámení se Šporclem!
Zdroj: herminapress

Bára Kodetová promluvila o otci a seznámení se Šporclem!

Vytvořeno dne 10.10.2022

Druhá dvojice známých tváří, které do talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře k Miloši Pokornému zavítají, budou Bára Kodetová a Pavel Šporcl.

Video soubor

Zdroj: TV Prima 

Manželé Bára Kodetová a Pavel Šporcl byli u Miloše Pokorného opravdu velmi otevření a řešila se spousta zajímavých témat. Při rozhovoru s Barborou Kodetovou samozřejmě došlo i na jejího otce, velmi známého herce Jiřího Kodeta, on byl dokonce ten, díky kterému se seznámila se svým manželem Pavlem Šporclem: „Bylo to tak, že domů přivedl Pavla táta, oni se vlastně znali dřív, než jsme se poznali my dva. Pavel viděl tátu na jevišti a napsal mu krásný dopis, který já jsem po letech četla, a když jsem Pavla potom potkala, tak jsem za ním šla, poděkovala mu za ten krásný dopis a řekla mu, že si toho vážím. Táta o něm vždycky moc hezky vyprávěl, dokonce mi dal jeho cédéčka, takže s Pavlem mě seznámil táta. Já vždycky říkám, že táta přivedl tu silnou mužskou osobnost do rodiny, protože Pavel se nastěhoval ve chvíli, kdy táta zemřel.“

Prima COOL pokračuje talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře, která je o vztazích, sexualitě, a hlavně na úrovni! Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality. Jednou jsi dole, jednou nahoře už v pondělí ve 21.10 na Prima COOL!