Ben & Mateo dál dobývají srdce teenagerek. Holky po nich šílí!
Zdroj: herminapress

Ben & Mateo dál dobývají srdce teenagerek. Holky po nich šílí!

Vytvořeno dne 22.10.2021

 

Letošní rok je pro teenagerskou dvojici Bena & Matea naprosto přelomový. Svoje dosavadní působení na scéně uzavřeli vydání debutového alba nazvaného podle titulní písně Až ke hvězdám. Na ní dvojice překvapila hvězdnou sestavou producentů a spolupracovníků, a poté, co se zalíbila i zpěvačce Lucii Bílé, slavnostně ji klukům pokřtila.

Ben & Mateo ale neusnuli na vavřínech, a to i přesto, že na kanále YouTube počítají zhlédnutí jejich klipů na statisíce, a hned se vrhli do další práce a začali pracovat na dalších skladbách, aby k debutovému albu brzy připojili desku další.

Novinka, písnička s hitovými ambicemi Asi tě miluju má i parádní videoklip, který se točil přes noc v zavřeném aquaparku. Kluci se do něj v klipu vloupali a udělali si v jeho prostorách skvělou párty. Nechybí na ní legrace, ani pořádná dávka romantiky. „Tohle byl náš zatím určitě nejnáročnější klip. Natáčeli jsme od deseti večer do sedmi do rána, prostě šílený, všichni usínali, ale dali jsme to,“ říká Ben. A Mateo ho doplňuje: „Pili jsme energeťáky a různě ve volných chvílích polehávali, ale ta únava byla fakt šílená.“

V tomto klipu také na kluky čekalo o trochu více romantiky, než v klipech předcházejících. „Byli jsme u holek docela blízko, fakt zajímavý,“ mlží Mateo. „Tak to jsme se fakt styděli, protože žádný zkušenosti nemáme a tady jsme už tu lásku hráli, holky jsou ale kámošky a dost nám pomohly. Máme je rádi,“ dodává Ben.

Písnička Asi tě miluju je výsledkem první spolupráce Bena & Matea se slovenským producentem Tomim Popovičem, který skladbu složil a postaral se o produkci. „Tomi byl úplně super, máme od něho i další písničku, a snad tahle i ta příští bude hitem,“ usmívá se Mateo. „On je prostě hitmaker. Ale i skvělý člověk, pracovalo se nám s ním velmi dobře. Přijel za námi do pražského studia a dal pozor na to, abychom písničku nahráli co nejlépe,“ shodují se kluci. Text k písni napsal Jakub Abde.