Ben & Mateo: Milionoví kluci mají konečně desku!
Zdroj: Musico Record

Ben & Mateo: Milionoví kluci mají konečně desku!

Vytvořeno dne 16.04.2021

Oblíbenci puberťaček po celém Česku Ben & Mateo sice několik měsíců nechodili do školy, rozhodně ale nemohli říct, že by se v pauzách mezi distančním vzděláváním nudili. Pořádně totiž makali na jejich debutové desce, ze které přímo stříká dobrá nálada a energie.

Od loňského léta, kdy se dali kluci dohromady, už je venku pět jejich klipů a na kanálu Youtube.com se zařadily mezi nejpopulárnější videa. Vždyť celkem už mají na 1 600 000 zhlédnutí a každý den přibývají další a další.

Není divu, že je album Až ke hvězdám doslova natřískané hity. Kluci si ke spolupráci vybrali tým s bohatými zkušenostmi. Produkce ústřední písničky Až ke hvězdám se zhostil Filip Lépeš, který produkoval klipy ikonám jako je třeba Rytmus, Tereza Kerndlová, David Koller, Majk Spirit, nebo Marek Ztracený, hudbu k němu složili Jary Tauber a Ondřej Žatkuliak, který zase spolupracuje s kapelami Kryštof, Mirai či zpěvačkou Olgou Lounovou a spolu s dalšími songy ho otextoval Jakub Abdeslam. Poslední singl Swipe up měl po hudební stránce v režii vnuk  frontmana kapely Olympic Petr Janda nejmladší, jejím duchovním otcem je Pjay, jeden z top influencerů u nás!

A i když mají desku na světě, pracují kluci i dál na nových písničkách. Dvě v současnosti připravují v produkci Tomiho Popoviče, bývalého spolupracovníka Backstreet Boys nebo Dary Rolins.