Betty a Ivka z MasterChefa si padly do náručí. Byly spolu opravdu „na kordy“?
Zdroj: Se svolením Trading Floor

Betty a Ivka z MasterChefa si padly do náručí. Byly spolu opravdu „na kordy“?

Vytvořeno dne 10.12.2022

Nedaleko Brna byl před časem slavnostně otevřen první český Trading Floor a stále se mluví o velkoleposti této akce. Pozvání majitelů a spoluzakladatelů přijalo hned několik známých osobností a pozornosti přítomných rozhodně neunikly ani známé tváře ze soutěže amatérských kuchařů MasterChef Česko, kteří se tam potkali.

Trading Floor v Moravanech si prohlédl médii sledovaný pár Vojta Urban a Alžběta Minaříková alias Betty a doplnila je Iva Malec, která zajišťovala vybrané a chuťově skvěle vyladěné zákusky, kterým nikdo neodolal. Ze soutěže sice už vypadla, ale nikdo nepochybuje, že je velkou bojovnicí. Před dvěma lety, když pekla doma dort, dostala mrtvičku a ochrnula na půlku těla. Ve vteřině se jí změnil život. Tvrdá rehabilitační dřina ji po půl roce vrátila do života. Největší oporou jí tehdy byly dcerky Natálka a Paťka, její maminka, rodina, ale také exmanžel, bývalý slovenský reprezentant Tomáš Malec, který se vzorně staral o děti.

I když někteří stále spekulují, že Iva s Betty byly velké sokyně, tak rozhodně jejich vřelé setkání tomu nenapovídalo. „Naposledy jsem se viděla s děckama, já jim říkám děcka, protože jsem se cílila po celou dobu natáčení jako jejich mamina, i když jsem tam nebyla úplně nejstarší, ale stále jsem je tak měla, že jsem je stále objímala, když jsem viděla, že někdo je smutný. Vždy jsem říkala: pojď sem, já tě obejmu.  Mezi námi to v soutěži fungovalo hezky,“ vyvrátila spekulace usměvavá Ivka.
A s kým si tato bojovnice nejvíce rozuměla, kdo ji přirostl k srdci nejvíce? „Určitě Terka, to jednoznačně, ona je moje mladší já. Já se v ní totálně vidím a prostě ona je moje láska,“ říká a ještě dodala: „My jsme tam byli jako jedna velká banda a fakt si myslím, že jsme si sedli, i když jsme byli rozdílní i jiné osobnosti. Neskutečně jsme si sedli, což bylo za mě úplně super,“ vzpomíná skvělá kuchařka a cukrářka Iva Malec na časy v prestižní soutěži, která letos talenty skutečně překypuje.