Která kráska zvítězí? Těchto dvanáct dívek bude bojovat o titul královny krásy
Zdroj: Se svolením Česká Miss Essens

Která kráska zvítězí? Těchto dvanáct dívek bude bojovat o titul královny krásy

Vytvořeno dne 09.12.2022

Show Hledá se Miss spěje do svého velkého finále. Diváky televize Prima čeká už tuto neděli velkolepý slavnostní večer. Živým přenosem provede moderátor Tomáš Měcháček a chybět samozřejmě nesmí ani porota ve složení Andrea Bezděková, Pavlína Němcová, Roman Holárek a Michal Kovář.

„Jsem nadšený, že se po tříleté pauze vrací nejprestižnější soutěž krásy Česká Miss Essens zpět na hlavní TV stanici FTV Prima. Byla to dlouhá cesta, ale show, která nás čeká již tuto neděli 11. 12. 2022, bude jednoznačně velkolepá a diváci se mohou těšit na zcela nový a jedinečný koncept galavečera, který by určitě obstál i za hranicemi České republiky. Během show představí úspěšní čeští designéři své aktuální kolekce, vystoupí mladá generace zpěváků a o vítězce rozhodnou kromě poroty také samotní diváci,“ říká porotce Roman Holárek.

O titul České Miss Essens bude bojovat dvanáct dívek, které si v uplynulých týdnech sáhly na dno a musely prokázat své dovednosti v nejrůznějších výzvách a úkolech. Neděle je pak tím dnem, kdy se jedna z nich dozví, že je nejkrásnější dívkou Česka. O jejím vítězství rozhodnou sami diváci pomocí SMS hlasování.

Dívky v těchto dnech na finále pilně trénují a spolupracují s odborníky, aby jejich výkon byl co možná nejlepší. Ne vždy je to ovšem jednoduché a občas přicházejí překážky, což zjistila například i finalistka Kristýna Pavlovičová, která si zlomila ruku a musela na operaci. Její účast ve finále tak byla ohrožena, nakonec ovšem vše dobře dopadlo a Kristýna se své šance zabojovat o korunku krásy vzdát nemusela.

Kromě nadupaných fashion show diváci uvidí i několik kapel, jako jsou například Mirai, Lake Malawi, We are Domi, nebo zpěvačku Elizabeth Kopeckou.

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
Mark0405, 11.12.2022 20:44
Holky mohli by ste trosku pribrat,ty kosti co vam vsude lezou,to jak pred smrti,ze se neudela soutez,či miss pro normalni chlapy,zensky 50az65kil a ne anorekticky ktere si rozeberou sportovci a celebrity a ve finale neumi ani chodit,krutiprdky,pardoooon