Bohouš Josef se rok po operaci srdce cítí skvěle. Střihl si koncert se lvy v zádech a manželkou po boku
Zdroj: herminapress

Bohouš Josef se rok po operaci srdce cítí skvěle. Střihl si koncert se lvy v zádech a manželkou po boku

Vytvořeno dne 04.04.2021

 

Je to víc jak rok, co Bohouš Josef ustál těžkou srdeční příhodu a od té doby nenechává nic náhodě. Přestal kouřit, odpočívá a hodně času tráví v přírodě, kam ho doprovází manželka Alenka a zlatý retrívr Sheila.

„Ta naše psí holka je navíc „střihlá borderkou“ a z obou plemen si vzala to nejlepší. Po retrívrech je kamarádská a po borderce je hravá a učenlivá,“ chlubil se domácím miláčkem Bohouš Josef.

Zpěvák nechyběl na natáčení streamu Koncertu pro zoo – Pomozte nakrmit zvířata, který je věnovaný na podporu provozu Zoo Chleby na Nymbursku. „Mám vystudovanou zemědělskou školu, obor operátor živočišné výroby, proto vztah ke zvířatům mám veskrze kladný. Do zoologické chodím rád a moje první kroky vždy vedou k primátům. Pak také obdivuji lvy, přesně jako tyto dva v Zoo Chleby, zpíváme jim rovnou před výběhem. Vypadá to, že je to snad i baví,“ smál se Bohouš Josef a přiznal, že na jevišti nikdy se zvířaty nehrál.

Nikdy jsem se zvířaty na jevišti nesetkal. Jedině snad v muzikálu Angelika, kde mám roli šéfa tajné policie Desgreze a ten má svého psa Sorbona. Ale tenkrát režisér Bednárik razil heslo, že děti a zvířata nepatří na jeviště, tak se ozývá jen štěkot a já velím. Jsem vzorný psovod.“

Bohouš Josef nevěří, že by se na jaře divadla otevřela. Není si jistý ani konáním venkovních koncertů. Pro jistotu radši nic neplánuje. Doma poslouchá hudbu a skládá do šuplíku. Se Zdeňkem Zelenkou má připravené dva muzikály, Al Capone z prostředí mafie a rodinný muzikál Nesmrtelná teta 2. Jen neví, kdy a kde se to bude hrát.

Jisté ale je, že si Bohouše Josefa a další umělce můžete poslechnout ve středu 7. dubna od 19 hodin na sociálních sítích Zoo Chleby a na Aplausin.cz. Koncert na podporu zoologických zahrad pořádá hudebník, hráč na Panovu flétnu, Petr Tomeček.