Burešová a Batulková se servaly do krve. Dračice ze Slunečné si vjely do vlasů
Zdroj: TV Prima

Burešová a Batulková se servaly do krve. Dračice ze Slunečné si vjely do vlasů

Vytvořeno dne 22.09.2020

 

Když scenáristé předepíšou herečkám pěknou bitku, je na place vždy pozdvižení. Většinou se na to těší a jsou plné očekávání. Stejně na tom byla i Eva Burešová, která jako Týna přestane ustupovat Lídě v podání Dany Batulkové, a už si nenechá nic líbit.Do lihovaru k Vackům přijde kontrola. Ukáže se, že Štěpán ulil líh. Hrozí jim pokuta a zabavení veškerého majetku. Lída Vacková si ale myslí, že je udala Týna, protože si stále nemůžou přijít na jméno. Lída tak vtrhne do hospody a pustí se do Týny bez zbytečných servítek.

Při natáčení této fackovací scény zažily velkou zábavu.

„Bylo to vtipné natáčení, protože poprvé se Týna vzepjala a nenechala se od Lídy mlátit. Do téhle chvíle jí pokaždé ustoupila. Teď se jí ale poprvé postavila a dopadlo to, jak to dopadlo,“ přibližuje děj Eva Burešová, která přiznává, že při natáčení této fackovací scény zažila velkou zábavu.

„Lída upadla a rozbila si hlavu. Sice to vypadá nebezpečně, ale my jsme se u toho s Danou Batulkovou dost nasmály. Měly jsme k ruce kaskadéra, který nám pomáhal vymýšlet chvaty a hmaty. Nakonec jsme přes sebe ječely a začaly se prát jako holky ve školce. Bylo to vtipné. Kluci seděli jen kolem stolu, koukali se na nás a dostávali záchvaty smíchu. Doufám, že to ve finále bude vypadat vážněji, než jak to působilo, když jsme to točily,“ usmívá se herečka, která současně přiznává, že celkově vypjaté scény nemá moc ráda. „Když točím takovéto scény, mám pak tendenci se všem kolegům omlouvat. Teď to ale bylo fajn. Smích předčil omluvy.“