Burešová a Nesvačilová míří ze Slunečné do obchodů. Za co utrácejí nejvíc?
Zdroj: TV Prima

Burešová a Nesvačilová míří ze Slunečné do obchodů. Za co utrácejí nejvíc?

Vytvořeno dne 15.06.2021

 

Jako správné ženy mají své oblíbené obchody, na které jsou schopné udělat nálet a vybrat všechno možné. „Umím strávit klidně hodinu v těch obchodech, kde se prodávají parfémy, kosmetika, mejdlíčka. Tam jsem ve svém živlu,“ přiznává Denisa Nesvačilová, které se často nestává, že by si řekla, že nemá co na sebe. „Nakupuji s rozumem a tak, abych mohla věci různě kombinovat. Ráda jsem se i v době, kdy nebylo kam chodit, jen do práce, oblékala hezky. Vzala jsem si podpatky, dámský oblek, docela jsem si jela hezký styl, protože doma jsem byla nejdřív neustále v teplákách, a moc mě to nebavilo,“ prozrazuje seriálová Karolína.

„Nemám ráda nakupování, když nevím, co chci. To mě ničí a moc nerada si zkouším věci. Možná proto už mám pár značek, kde vím, že mi velikosti sedí, a nemusím do zkušebních kabinek,“ doplňuje svou kolegyni Eva Burešová, která se ale taky umí utrhnout. „Stane se mi tak jedou za půl roku, že mě popadne, že potřebuju nutně něco nového, tak jdu do obchodu a procházím si to.“ A každý den se jí prý stává, že si řekne, že nemá co na sebe. „Přitom mám plné skříně,“ směje se. „To má ale asi každá žena. Naštěstí mám s partnerem společnou skříň. Máme dost podobný vkus na oblečení, a můžu tak nosit i to jeho. Nebojte, nejsem šatový typ, takže si Přemek může půjčit i něco ode mne,“ prozrazuje seriálová Týna.

Obě herečky mají za sebou natáčení kampaně Prima nákupy, která láká na speciální nabídky do desítek kamenných i online obchodů.