Bývalá první dáma Dagmar Havlová se naposledy rozloučila s bratrem Václava Havla
Zdroj: herminapress

Bývalá první dáma Dagmar Havlová se naposledy rozloučila s bratrem Václava Havla

Vytvořeno dne 11.05.2021

Včera se ve strašnickém krematoriu rozloučili rodina, přátelé a známí s vědcem Ivanem Havlem, který zemřel 25. dubna 2021 ve věku 82 let.

Obřadu se zúčastnila také bývalá první dáma Dagmar Havlová. Přišel mimo jiné bývalý český premiér Petr Pithart, bývalý disident John Bok, Jiřina Šiklová, režisérka Olga Sommerová, kardinál Dominik Duka, Jan Ruml a další.

Mladší bratr bývalého prezidenta Václava Havla. Ivan Havel byl uznávaným vědcem, během revolučních dnů 1989 patři k zakladatelům Občanského fóra. Ivan Havel se zabýval kybernetikou, informatikou a filosofií. Působil také v akademické sféře.

Manželka, Dagmar Havlová, vlastní biofarmu s chovem ovcí, výrobou zeleniny a se sýrařskou výrobou a je majitelkou pražského paláce Lucerna.

 

 

 

Default User Image
Maria , 11.05.2021 12:29
Jen jsem chtěla napsat, že na fotce, kde píšete, že se přišla rozloučit Anna Šabatová, není vidět žádná Anna Šabatová, ale je tam Jiřina Šiklová a Monica MacDonagh Pajerová!
Default User Image
Alena, 11.05.2021 16:32
Jeden vystudoval a dokonce v zahraničí a druhý brečel, že nemohl, tak jak to bylo? Tady se jenom lže a lže.
Default User Image
Alena, 12.05.2021 07:22
Jeden byl disident,druhý myslel víc na vědu a měl syny,takže se neobětoval. Děti byly naše rukojmí a tudíš jsme byli většinou zbabělí.