Bývalé manželky bývalých premiérů Paroubková a Grossová „drbaly“ o životě a svých dcerách
Zdroj: herminapress

Bývalé manželky bývalých premiérů Paroubková a Grossová „drbaly“ o životě a svých dcerách

Vytvořeno dne 31.05.2023

Bývalá manželka bývalého premiéra Jiřího Paroubka se pochlubila krásnou dcerou. Z  Margarity Elišky, jejíhož křtu se zúčastnil mimo jiných Jiří Krampol či Kateřina Brožová, vyrostla krásná třináctiletá slečna.

Dcera Petry Paroubkové a Jiřího Paroubka se věnuje plavání a je v tom dobrá. Loni se například umístila na stříbrné příčce v závodě v plavání na 100 metrů, který se konal v Olomouci v kategorii děti a mládež.

„Přeji to všem dětem, které sportují. Je za tím jejich dřina a úsilí rodičů a trenérů. Medaile jsou krásné, ale pro nás je nejdůležitější, že děti jsou šťastné a že je to baví. Někdy se daří a někdy ne. Zdraví je na prvním místě,“ napsala tehdy Petra Paroubková redakci Extra.cz.

Vdova po Stanislavovi Grossovi Šárka Grossová je zase pyšná na své dcery Natálii a Denisu, které se pohybují na divadelních prknech a jsou úspěšné muzikálové zpěvačky a tanečnice.

Petra Paroubková a Šárka Grossová s dcerami byly hosty akce nové komunikační aplikace „couplii“. Obě dámy si ale srdečně "podrbaly" i bez párové aplikace.