Bývalka Kazmy ukázala po Velikonocích hrozivě fialové pozadí! Tyhle modřiny Andree Kalousové nepřejete
Zdroj: herminapress

Bývalka Kazmy ukázala po Velikonocích hrozivě fialové pozadí! Tyhle modřiny Andree Kalousové nepřejete

Vytvořeno dne 20.04.2022

 

Krátce po velikonočních svátcích se modelka Andrea Kalousová pochlubila fotografií s nadzvednutou sukýnkou od šatů a totálně fialovou půlkou pozadí. Takové modřiny byste nepřáli nikomu a to ani o Velikonocích!

Tak takovej zadek jsem ještě neviděl.” To je věta, kterou teď slýchám víc než kdy jindy,” komentuje modelka své hrozivě fialové pozadí! I když přirovnala svojí zbarvenou půlku spíš k vesmírnému umění, pravdou je, že bolestivé pro ni bylo nejen sedět, ale i chodit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angie (@andrea.kalousova)

Známý fotograf Tomáš Třeštík přidal k fotografii hned své vyjadření. “Sorry, ale pokud to není fór, je to slušná demence a ti kluci by zasloužili dost pěkně přes dr*ku.” A rozhodně nebyl sám, kdo se modelky zastával. Protože tyhle modřiny byly pro spoustu uživatelů již příliš a takhle by se Velikonoce slavit neměly.

Vysvětlení, kdo za modřinami stojí, vyšlo záhy najevo. “… a prosím vás, nedělejte si ze mě p*delky.” I když Andrea ve vtipu žádala ostatní, aby si z ní nedělali srandu, udělala si nakonec srandu ona z nich. Tato fotografie byla téměř 3 roky stará a sloužila jen jako přání hezkých Velikonoc pro její fanoušky. Ti znalí hned vysvětlili, že fotografie nevznikla během velikonočního mrskání. Modřiny byly pravé, ale vznikly při nehodě na onewheelu- česky kolečko neboli elektricky poháněné prkno s pouze jedním kolečkem uprostřed.

V té době právě Andrea tvořila pár s Kamilem Bartoškem, znamý spíše jako Kazma a na onewheelu  spolu jezdili po městech a na výlety.