Eva Burešová se v ZOO ukázala jako otrlá švadlena. Sama si zaštupovala zraněnou ruku
Zdroj: TV Prima

Eva Burešová se v ZOO ukázala jako otrlá švadlena. Sama si zaštupovala zraněnou ruku

Vytvořeno dne 20.04.2022

 

Viky se nešťastně zraní při stěhování, se kterým jí pomáhá Petr Kříž. Z předloktí se jí začne řinout krev a jediné, co chůvu napadne, je si ránu zašít. Je přece švadlena. „Natáčení podobných scén je fajn. Mám ráda, když se ve scénáři objeví něco zajímavějšího. Je to zpestření, ať je to natáčení se zvířaty, kaskadérských kousků nebo právě moje šití tržné rány,“ vzpomíná na natáčení Eva Burešová, které maskéři vykouzlili na ruce krvavou ránu.

„Vypadala dost reálně. Pohled na ni mi nevadil, jsem zvyklá už z dob Modrého kódu, kde jsem hrála sestřičku Petru. Bavilo mě to a vtipné bylo i to, co se stalo potom. Robert Urban omdlel, a to byl možná větší kaskadérský kousek než to samotné šití,“ usmívá se herečka. „Jediné, v čem bylo drobné úskalí, byl počet šancí, kolikrát mohu šít. Udělala jsem to na první pokus, protože jsem nechtěla jizvu zničit – musela by se upravovat a natáčelo by se od začátku,“ prozrazuje zákulisní tajemství seriálová Viky.

 

 

 

Default User Image
Natálie , 20.04.2022 14:21
No jo zase frajerka ? Už úplně vidím v barvách já si někdo v reálu šije ruku sám. To je taková blbost. Seriál mě moc baví ale nemusí to scénaristé stou její drsností tak přehánět. Stáčí že si hraje na drsňačku v porotě TVMZH (tam je trapná celá porota).
Default User Image
Zdena K , 21.04.2022 15:47
Když jsou tak trapní, proč na to koukáte. Šití se stává, sice ne tak často, sama jsem to zažila.
Default User Image
Petr Mikulů, 20.04.2022 20:43
Seriál nás celkem bavil (jsme vděční za oddych od věčných vražd a předhánění se v předvádění násilí). Brali jsme to s nadhledem, ale to co předvedli autoři v tomto díle už byla komedie pro naivní trdýlka. Ta dřina dvou osob s křesílkem z pár kousků dřeva (které by hravě přenesla i slabá žena) a to vlastnoruční šití ruky - to už tedy byla trapnost - to si mohli odpustit - to jsme se tedy zasmáli, za co ty diváky mají....