Bývalý člen kapely Lunetic jde do ringu. Zradil kámoše a jde splatit dluh
Zdroj: herminapress

Bývalý člen kapely Lunetic jde do ringu. Zradil kámoše a jde splatit dluh

Vytvořeno dne 10.05.2024

Nedávno proběhla tisková konference kontroverzní bojové organizace Clash of the Stars, kde si poměřují síly celebrity a influenceři v různých zápasových disciplínách, hlavně MMA. Další, kdo se rozhodl poměřit své bojové umění, je bývalý člen veleslavné kapely Lunetic Martin Kocián, který proslul svými drogovými eskapádami.

Do pražského klubu, kde tiskovka probíhala, dorazil Martin Kocián sám. Kde kdo si myslel že Kocián přišel pouze jako fanoušek. Poté ho však promotéři pozvali na pódium, kde se ukázalo že do zápasu také nastoupí.

„Jsem tady proto, abych si zlepšil fyzičku. Nejsme žádný fighter, opustil jsem kamarády, kteří mi věřili, takže si do té klece jdu splatit své dluhy. Protože jsem zradil své tři kámoše a teď se za to stydím,“ uvedl Kocián. 

Své síly má poměřit s influencerem Pavlem Měsíčkem, který si přezdívá Snejks. Mezi dalšími známými zápasníky bude Filip Grznár, Tomáš „Dynamo“ Križan, bývalý zápasník Oktagonu Václav Mikulášek, Fayne, či starý známý Tadeáš Veselý

Zápasit se bude 22. července v Ostravské Ostravar aréně.

Zdroj: Aplausin.cz, Clash of the Stars

 

 

 

 

Default User Image
Jekaterina, 10.05.2024 19:45
Vsichni jdou do ringu.. i fetaci. Jen ukrajinsti muzi se schovavaji jak devky. Ukrajinci jsou narod zbabelych sracu. Leda tak nekoho pobodat nebo v presile prepadnout - to je ukrajinsky charakter
Default User Image
Petr , 11.05.2024 13:05
Zalez ty zbabělej sraci a pisalku, vrat se do Petrohradu za kamaradama. Ukrajinci jsou neskutečně odvaznej a pracovitej národ. A dokazuje to vše!!!!! V České republice by jsme neměli ani kde bydlet, protože takovém lenoch jaký jsi ty by nic nepostavil a Ukrajinci nám tu staví domy od 90 let.