Sara Sandeva a Jakub Prachař zase spolu. S Jakubem zažívám adrenalin ob den, tvrdí Sandeva
Zdroj: TV Prima

Sara Sandeva a Jakub Prachař zase spolu. S Jakubem zažívám adrenalin ob den, tvrdí Sandeva

Vytvořeno dne 10.05.2024

Pokračování krimi komedie Dvojka na zabití 2 přinese divákům osm pokračování a vtipnou dvojici kriminalistů Rykl – Světlá, kteří se sice milují, ale taky občas nenávidí. V hlavních rolích vyšetřovatelů se opět představí Sara Sandeva a Jakub Prachař.

„Pokračování seriálu bude vtipnější a v něčem i drsnější,“ prozrazuje Sara Sandeva, která opět stojí po boku Jakuba Prachaře. „Dvojka bude propracovanější, lépe jsme hráli a bude to o dost zábavnější a taky zajímavější,“ slibuje druhý hrdina.

Tihle dva spolu trávili na place hodiny a hodiny. „Baví mě, že se mezi našimi postavami nebude odehrávat žádné klišé a nedopadne to, jak si diváci myslí a třeba očekávají,“ tajnosnubně naznačuje Sandeva. „Výhoda druhé řady je o tom, že se zase ti dva nemají rádi. Tedy mají, ale vloudí se mezi ně takové drobnosti, které budou dělat děj zajímavější. Martin bude tak trochu hulvát, a to se Karolíně nebude líbit,“ naznačuje děj Prachař, který na posledním natáčecím dni zažil pořádný adrenalin. „Kubu jsem krásně postrčila do Vltavy, víc prozrazovat z děje nebudu, ale řeknu, že jsem se o něj bála asi víc než on o sebe. Byl to trochu adrenalin. I když, já s Jakubem zažívám adrenalin ob den, tak jsem na to zvyklá,“ prozrazuje na závěr Sandeva.

To, kdy pokračování seriálu Dvojka na zabití bude připraveno do vysílání, televize Prima včas oznámí.

Zdroj: TV Prima