Nová postava v Ulici! Ivu vyhledá mladík, kterého srazila autem
Zdroj: TV Nova

Nová postava v Ulici! Ivu vyhledá mladík, kterého srazila autem

Vytvořeno dne 09.05.2024

Před necelými dvěma měsíci došlo v seriálu Ulice k dramatickým událostem, které zasáhly celou rodinu Klímových. Iva a Bára se staly terčem nemístného obtěžování opilých mladíků. Situace se tak vyhrotila, že Iva ve snaze ujet, aby ochránila dceru, jednoho z mladíků srazila autem. Nyní se právě tento mladík objeví bez předchozího varování u ní v salonu

Tehdy se vše událo ráz na ráz, vystresovaná Bára začala panikařit, protože se jí připomnělo trauma ze znásilnění, jehož se stala před pár lety obětí. Iva si v tu chvíli nedokázala udržet chladnou hlavu a šlápla na plyn v momentu, kdy se jim mladíci dobývali do auta. S následky této nehody se nyní potýkají jak Iva s Bárou, tak i dotyčný mladík, jenž to odnesl nepříjemným zraněním.

Příliš vysoký trest?

Iva se zodpovědnosti za nehodu nezříká, ovšem nemíní se nechat vydírat nehoráznými požadavky advokáta zraněného mladíka. Ten po ní chce odškodnění ve výší půl milionu korun, což je podle všech hodně přes čáru. Iva je ochotná zaplatit tři sta tisíc. Pokud protistrana nebude souhlasit, na doporučení svého anděla strážného, skvělé advokátky Elen Mrázové (Eva Elsnerová), hodlá dát celou záležitost k soudu. Už takhle má výčitky kvůli zraněnému mladíkovi. Teď se k nim přidaly i výčitky kvůli rodině, jež s ní tímto martyriem prochází a jejíhož rozpočtu se citelně dotkne vyplacení odškodného.

Nátlak, nebo snaha o domluvu?

Všichni nějak automaticky předpokládali, že se Iva a Bára s útočníky i se zraněným mladíkem již nesetkají. Vše je v rukou právníků, není důvod, aby se Iva dostala do přímého kontaktu s obětí nehody. Jenže právě to se nyní stane. Iva najednou stane tváří v tvář Viktorovi (Adam Vohánka), jenž si ji sám tajně vyhledá. Iva ho v první chvíli ani nepozná. O to větší studená sprcha a stres to pro ni budou, když zjistí, o koho se jedná… Proč ji Viktor vyhledá za zády právníků? Chce se dohodnout, poznat ji, nebo zesílit nátlak, aby dosáhl svého?

Co je Viktor zač?

Viktor patří do kádru většího fotbalového klubu. Má naději, že se začne fotbalem živit profesionálně, ovšem o dočasnou stopku v kariéře se mu nyní postaralo zranění, k němuž došlo při nehodě. Aby nebyl dlouho mimo hru, Viktor by rád co nejvíce urychlil rekonvalescenci. Ovšem špičková péče něco stojí. A právě v tom je zakopaný pes. Viktor není profesionální sportovec, nadstandardní péči si musí hradit sám. Proto potřebuje od Ivy spoustu peněz.

Adam Vohánka jako nováček v Ulici

Roli Viktora Bidrmana ztvárňuje mladý herec Adam Vohánka, jehož diváci TV Nova znají jako studenta Charlieho ze seriálu Pan profesor. Do Ulice se dostal na základě konkurzu i díky své fyzické zdatnosti, aby byla jeho postavy fotbalisty co nejreálnější. Adam se udržuje v kondici mimo jiné i bojovým uměním a boxem.  A jak se Adamovi v Ulici líbí? „Je úžasné být součástí toho všeho a pozorovat například, kolik herců se v ateliéru vystřídá za jeden den. A já jsem jen jedním z mnoha, kteří do ateliéru přijdou a mají úplně stejný program.  Samotné natáčení mě překvapilo svým tempem,“ dodává s úsměvem Adam Vohánka.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

 

 

 

Default User Image
Simona, 09.05.2024 20:26
Byt lesba je ok, jen se to nesmi dozvedet matka. To by Jirinu zabilo
Default User Image
Rotrekl, 09.05.2024 20:25
Me srazila autem Dara Plastová. A pak se tomu smala. A snazila se vyhnout odskodneni me rodiny. Buh ji potrestal ze jeji držka vypada jak plastovej pytlik na psi hovna