Černá díra – smrt v rodině Matyáše Valenty. Tělo jeho bratra bylo nalezeno v parku
Zdroj: TV Nova

Černá díra – smrt v rodině Matyáše Valenty. Tělo jeho bratra bylo nalezeno v parku

Vytvořeno dne 04.02.2022

Detektivní seriál Specialisté, odehrávající se v kulisách Prahy, patří už několik let ke stálicím programu televize Nova a stále se těší velkému zájmu diváků! Seriál přináší nejen nečekané detektivní zápletky a napětí, ale i nahlédnutí do mezilidských vztahů hlavních aktérů, které jsou často opepřené humorem

Každé pondělí se setkávají s týmem elitních policistů, kteří v každé epizodě rozplétají jeden kriminální případ. V současné době vede kriminálku major Strouhal v podání Martina Dejdara a do jeho týmu patří tři kapitáni, které hrají Eva Leimbergerová, Jiří Hána a Jacob Erftemeijer.

Další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté odvysílá TV Nova v pondělí 7. února ve 20.20 hod. Díl s názvem Černá díra najdou diváci na Voyo již nyníMladík, slavící úspěch v podnikání, je po bujaré noci nalezen mrtvý v parku. Rekonstrukce událostí předchozího večera zavede policisty nejen za kolegy mrtvého, včetně jeho bratra (Matyáš Valenta), ale též do nočního podniku, kde se pravděpodobně odehrály klíčové události předcházející vraždě. Zdá se, že by do ní mohla být nějakým způsobem zapletena i krásná dívka, se kterou se slavící partička setkala. Detektivové ji tedy musí najít a vyslechnout. Otázkou ovšem je, jakou úlohu v celém případu tajemná kráska skutečně sehrála.  

V jarní sezóně se diváci mohou v jednotlivých dílech těšit třeba na herce Matyáše Valentu (díl Černá díra), Igora Bareše (Spása), Adama Krause (Kariéra), Miloslava Mejzlíka, Vlastu Peterkovou (oba v epizodě Bratr), Zdeňka Podhůrského, Sašu Rašilova (oba v epizodě Rána do srdce), Jakuba Žáčka (Falešná múza), Predraga Bjelace (Světlana), Marka Holého, Lenku Zahradnickou (oba v epizodě Jako v nebi) či Jana Révaie jako nového přítele kapitánky Jany Šafářové.