Inkognito: Prachař a Brzobohatý proberou erotické pomůcky. Co o tom vědí?
Zdroj: TV Prima

Inkognito: Prachař a Brzobohatý proberou erotické pomůcky. Co o tom vědí?

Vytvořeno dne 03.02.2022

V pořadu Inkognito bude zase veselo! Jakuba Prachaře a Ondřeje Brzobohatého tentokrát rozparádí sličná mladičká slečna Sára, jejíž povolání se snaží uhodnout. „Pánové, hledáme to, co Sára dělá, ne to, co si přejete, aby dělala,“ jsou slova moderátora Libora Boučka, která dost možná vyprovokovala jejich bujnou fantazii…

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Já myslím, že vy navrhujete erotické pomůcky,“ zkusí to na první dobrou Ondřej Brzobohatý. Jakub Prachař se hned začne zajímat o to, jestli má na mysli pánské erotické pomůcky. „Unisexové,“ dostane se mu hbité odpovědi od Ondřeje. Do toho ale začne šťourat Libor a vyptává se, co těmi unisexovými pomůckami myslí. „Nevím, já se v tom moc nepohybuju a moc se v tom nevyznám,“ hraje si na svatého Ondřej. „Tak já to zkusím od oka,“ bere si s chutí slovo Jakub, ale posléze i pro něho je toto téma moc. „Já nevidím nic špatného na navrhování hezkých a milých erotických pomůcek. Třeba vibrátorů…“ stojí si za svým Ondřej. „I anální kolík může mít dobrý tvar,“ vyhrkne najednou Jakub. A to už debata nabírá zcela neřízený směr. Osazenstvo se zamýšlí třeba nad tím, jak se pozná kvalita a designovost takového výrobku. „Spočívá v tom, že bys to do toho neřekl,“ uzavírá toto ožehavé téma Jakub.

Je zajímavé, že právě této erotické pomůcce je poslední dobou věnována taková pozornost. Mimochodem, právě výrobou análních kolíků doplňuje svoji pracovní činnost restaurátor, kovář, truhlář i hodinář Pavel, který je účastníkem show DREAM TEAM – Mistři dílny, kterou taktéž vysílá televize Prima. „My jsme tady samí kluci, děláme si ze všeho legraci, a tak nás jednou napadlo: ‚Hele, uděláme anální kolíky!‘ A tak jsme je udělali. Na soustruhu je to vlastně jednoduché a hotové za chvilku,“ nechal se slyšet svalnatý sympaťák Pavel z Mistrů dílny. „Kolíky se docela prodávají, zájem o ně je zejména v Itálii,“ doplnil dále.