Češka Krystyna Pyszková se stala vítězkou Miss World!
Zdroj: herminapress

Češka Krystyna Pyszková se stala vítězkou Miss World!

Vytvořeno dne 10.03.2024

Téměř po 20 letech se po Taťáně Kuchařové stala další Češka vítězkou Miss World. V daleké Indii se jí stala rodačka z Třince, Krystyna Pyszková!

Letošní ročník Miss World ovládla Češka Krystyna Pyszková! Poté, co vyhrála v Praze soutěž  Miss Czech Republic, porazila v indické Bombaji více než 120 krásek z celého světa!

Podruhé v historii za 71 let a téměř po 20 letech Česká republika získala legendární modrou korunku největší a nejstarší soutěži krásy na světě! Z celého srdce gratulujeme nám všem, celému týmu Miss Czech Republic, a hlavně z celého srdce gratulujeme naší dokonalé královně Krystyne Pyszko, která porazila 126 kandidátek z celého světa a stala se tak dokonalou novou světovou královnou.” - vyjádření týmu Miss Czech Republic

Česká republika má tak již 3. vítězku krásy, která vyhrála prestižní světovou soutěž! V září 2006 se stala Miss World Taťána Kuchařová. V listopadu 2012 se Miss Earth stala Tereza Fajksová a letos Miss World vyhrála Krystyna Pyszko. Právě Taťána Kuchařová napsala na sociální sítě jen “So so proud!!!!” Což v překladu znamená: “Moc, moc pyšná!!!!!

I prezidentka Miss Czech Republic Tatiana Makarenko je  moc na svojí svěřenkyní hrdá! Na své sociální sítě sdílela hned několik příspěvků ukazující postup Krystyny Pyszko. Nakonec napsala jen: “Moje Miss World Krystyna Pyszko!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miss World (@missworld)