České celebrity vyvedly své drahé polovičky: Přehlídka zamilovaných dvojic pod jednou střechou
Zdroj: herminapress

České celebrity vyvedly své drahé polovičky: Přehlídka zamilovaných dvojic pod jednou střechou

Vytvořeno dne 16.11.2022

Dva roky dlouhá byla pauza, kdy se největší hudební akce roku Český slavík nemohla konat kvůli covidové pandemii. Čeští umělci se už na galavečer třásli a vyhnali z gaučů i své drahé polovičky. Pod jednou střechou se tak sešlo několik mileneckých i manželských dvojic ze světa showbyznysu.

Do jednoho sálu se posadilo hned několik zamilovaných dvojic. Nejčerstvější milenci Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová spolu vrkali po celou dobu přenosu. Randí spolu od chvíle, kde se muzikantovi rozpadlo manželství s Táňou Kuchařovou. Bronzovou slavici Evu Burešovou podporoval šéfkuchař Přemek Forejt. Té zlaté Lucii Bílé fandil zase partner a osobní strážce v jedné osobě Radek Filipi.

Mnozí manželé se snažili sladit i barevně. Na černou barvu vsadila Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem, ale také skladatel Ondřej Soukup s Lucií Šoralovou. To snoubenec Terezy Maškové si sladil motýlka s jejími růžovými šaty a vlasy. Na galavečer se přišla podívat také Patricie Pagáčová s manželem Tiborem. Také Jakub Štáfek přivedl svou manželku a matku své dcery Dominiku.

Do společnosti si překvapivě po mnoha letech vyšla i manželka Roberta Kodyma Zuzana, vzali s sebou i krásnou dcerou Amélii Annu. Stříbrného slavíka Vojtěcha Dyka po vyhlášení výsledků olíbala manželka Tatiana Vilhelmová.

Na hudební akci pochopitelně nemohla chybět ani partnerka zlatého slavíka Marka Ztraceného Marcela. Po celou dobu se od sebe nehnuli šťastní manželé a rodiče Eliška Bártová a Václav Noid Bárta. Také muzikant Michal Dvořák z kapely Lucie přišel s manželkou DJ Luccou, skladatele Petra Maláska zase doprovodila Dana Morávková.

Zpěvák Janek Ledecký vyvedl manželku Zuzanu, Vašo Patejdl představil společnosti manželku Miluši, šéfkuchař Jan Punčochář zase manželku Veroniku, kterou si vzal před dvěma lety. Nepřehlédnutelná byla dvojice rapperka Sharlota v červených latexových šatech s manželem a hudebníkem Lucasem Blakkem, také oblečených v latexu a síťovaném triku. Partnerské dvojice doplnili také milenci Jan Bendig s Lukášem Rejmonem. Ti tvoří pár už devět let.