Dva roky po SuperStar a už ho hrají rádia. Mikuláš Hrbáček se zamiloval a byl z toho hit
Zdroj: Se svolením Mikuláš Hrbáček

Dva roky po SuperStar a už ho hrají rádia. Mikuláš Hrbáček se zamiloval a byl z toho hit

Vytvořeno dne 12.01.2022

 

Teprve devatenáctiletý zpěvák Mikuláš Hrbáček z Ostravy prošel před dvěma roky talentovou soutěží, a ještě na střední stihl vydat album Sunny Days. Jeden ze singlů – FlowerPower – je momentálně novinkou nejprestižnější hitparády českého éteru MUSIC CHART Evropy 2! Mikuláš skládá, zpívá a těší se na nové příležitosti roku 2022!

Už v SuperStar zářil jeho talent, přirozenost, osobitý projev, milé vystupování. Co teprve, když procítěně zpívá své vlastní songy? Za necelé dva roky po soutěži vydal v pražském studiu Production Lovers vlastní autorské album Sunny Days. Skvělí muzikanti a producent pomohli Mikulášovi přetavit songy do současné podoby, až si jich všimlo přední české hudební rádio Evropa 2.

Singl Flower Power nasadila E2 mezi novinky ještě před Vánoci. „Byl to skvělý dárek, fakt…asi nejlepší, ale po Novém roce přišla ještě lepší zpráva. Flower Power je součástí hitparády MUSIC CHART Evropy 2,“ hlásí s nadšením Mikuláš. „Jestli se Vám Flower Power líbí, je to jednoduché, pošlete hlas. Můžete každý den jeden,“ usmívá se Miky.

Song vznikl v době, kdy se zamiloval a Flower Power je metaforou pro ten opojný, nepopsatelný pocit, který z vyvolené slečny vnímal. „Je to takový ten zvláštní feel, který nejde slovy úplně přesně popsat, byla to síla,“ doplňuje.

Přestože ho na jaře čeká maturita, má jasno. Chce zpívat, skládat, hrát. „Mým největším cílem v novém roce je dokončit střední školu a tady, v Ostravě, postavit kapelu. Najít mladé muzikanty, kteří umí a bude nám to šlapat po hudební i lidské stránce. Klidně napište, pořád hledáme bubeníka a basáka,“ vyzývá Mikuláš.

Mikuláš je sympaťák a jeho fanouškovská základna na sociálních sítích pořád roste. Navíc má řadu dalších talentů! Fotí a své mimořádně vytříbené výtvarné cítění předává do stylové kolekce oblečení pod značkou Atheris.

 

 

 

Default User Image
Pavel Krása , 14.01.2022 09:55
nečekaná průměrnost , obyčejnost , tohle prostě časem zapadne za skříň