Mimořádná ordinační hodina v Růžovce! Objeví se staří známí i nové tváře
Zdroj: TV Nova

Mimořádná ordinační hodina v Růžovce! Objeví se staří známí i nové tváře

Vytvořeno dne 11.01.2022

Nova Gold tento čtvrtek uvede první díl nové řady seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 z nemocničního prostředí, kterou exkluzivně uvádí Voyo. Ve zcela mimořádné televizní ochutnávce tak mohou diváci nahlédnout do vývoje dramatických osudů kamenických zdravotníků. Pouze a jen tento čtvrtek 13. ledna od 20:15 na Nova Gold.

Je tomu už rok, co zdravotní sestra Radka (Anna Julie Slováčková) nechala stát před svatebním oltářem lékaře Vojtu (Ivan Lupták) a kdy naopak Bibi (Marika Šoposká) a Patrik (Patrik Děrgel) uzavřeli původně neplánovaný sňatek. Oba páry přesto zůstaly pohromadě, takže diváci se kromě dramatických situací z nemocničního prostředí dočkají také romantiky a lásky. Také další oblíbení hrdinové nadále žijí v Kamenici a dál prožívají své každodenní radosti i starosti, lásky i nevraživosti, úspěchy i zklamání.

Mohlo by se zdát, že v životech známých postav vše zůstává při starém. Přesto na diváky v úvodu čeká velké překvapení. Primář Leoš Mára (Robert Jašków) se opět rád napije, i když by to vzhledem ke své proslulé drogové minulosti dělat neměl. O tom se ostatně přesvědčí sám, když se jednoho rána po proflámované noci probudí v posteli své bývalé manželky Dariny (Mahulena Bočanová), rázné finanční ředitelky nemocnice. Jedná se skutečnost, nebo jen zlý sen?

„Natáčet postelové scény není zálibou snad žádného herce. Tentokrát jsme se však se štábem celkem bavili, takže se to dalo v pohodě zvládnout. Ocitnout se v posteli se svým seriálovým exmanželem je totiž spíš k smíchu, zvlášť když ho hraje Robert. S ním jsem normálně zvyklá se utkávat před kamerou slovně, nikoli fyzicky. Doufám, že se u naší ,erotické’ scény stejně pobaví i diváci,” komentuje zmíněnou scénu představitelka Dariny Mahulena Bočanová.

Kromě zavedených tváří děj seriálu oživí také příchod nových hrdinů: lékařky Sandry (Sarah Haváčová), lékaře Roberta (Daniel Tůma), policisty Libora (Martin Kraus) a servírky Moniky (Pavla Dostálová). „Věřím, že nové obsazení diváky zaujme –všichni jsou talentovaní, dobře hrají a s Ordinací se rychle sžili,“ říká k novým seriálovým postavám kreativní producentka Simona Matásková.

V pilotním dílu nové řady oblíbeného seriálu, který zcela mimořádně uvádíme na Nova Gold (jinak je dostupný výhradně předplatitelům Voyo), na diváky hned v úvodu čeká dramatická scéna. Jedna  z hlavních postav je shozena z mostu do Vltavy. O jakou postavu se jedná a zda nebezpečný pád přežije, mohou diváci zjistit už v tomto týdnu, kdy se Ordinace dočasně vrátí na televizní obrazovky.

Ordinace v Růžové zahradě 2 otevře své brány televizním divákům pouze tento čtvrtek 13. ledna od 20:15 na Nova Gold

 

 

 

Default User Image
Drahoslav, 13.01.2022 09:41
Přev edením Ordinace do placeného Voya byl podraz na jeho věrné diváky.Zde se projevila chamtivost NOVY. Samozřejmě snížil se i počet zájemců o fan klub.To,že milostivě přev edete jeden díl mimořádně na NOVA T2 JE SMĚŠNÉ.
Nechejte si Ordinaci tam,kde je nyní,my se již obejdeme bez ní.Vaše milosti nepotřebujeme.