V chomutovské nemocnici měli rušno. Franta z Mostu a Socki na ruby obsadili dětské oddělení
Zdroj: herminapress

V chomutovské nemocnici měli rušno. Franta z Mostu a Socki na ruby obsadili dětské oddělení

Vytvořeno dne 16.08.2022

Radost a úsměvy na tvářích vykouzlila spolu s dárky v chomutovské nemocnici Krajské zdravotní, a. s., (KZ) skupina aktérů z projektu krátkých videí pod názvem „Socki na ruby“ v čele s hercem Zdeňkem Godlou. Se sladkostmi, tričky a reklamními předměty se dárci nejprve zastavili na tamním dětském a dorostovém oddělení, ale nezůstalo jen u něj.

„Byli jsme za dětmi, rozdali jim naše reklamní předměty a čokolády. Měly radost, i sestřičky, a zbytek jsme rozdali nemocným seniorům na oddělení následné péče. A také venku dělníkům. Moc vám za tu možnost děkujeme,“ zrekapituloval návštěvu chomutovské nemocnice, která potěšila malé i velké pacienty, Zdeněk Godla, který se do povědomí veřejnosti dostal především díky divácky oblíbenému seriálu Most.

„Takové návštěvy na oddělení, kde musí děti trávit i část svých letních prázdnin, dělají radost. Setkání s panem Godlou a jeho kamarády bylo velmi příjemné. Dárky moc potěšily děti a personál, děkujeme,“ řekla Anna Žižková, vrchní sestra Dětského a dorostového oddělení Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o.z.

Své poděkování připojila i Mgr. Lenka Splitková, vrchní sestra oddělení následné péče: „Návštěva pana Godly a jeho přátel zpestřila odpoledne našim pacientům, kteří vítají každou novou událost a zážitek. Děkujeme.“

 

 

 

Default User Image
Jana, 19.08.2022 08:15
Může někdo vysvětlit proč se o Godlovi leckde píše jako o herci ? Jednou si zahrál v seriálu a už se o něm píše jako o hvězdě a strká se do všech možnejch pořadů?Psalo se o jeho dluzích a pomocí TV že si je splatí.Už se párkrát negativně osvědčil a pořád na nás kouká jeho fotka.Hrůza.
Default User Image
Miloš, 19.08.2022 16:06
Každy kdo si zahraje někde film divadlo tak je Herec v ten okamžik navic i vy jste Herečka,, odvas je to jem ZAVIST.
Default User Image
Petr Slisko, 08.09.2023 15:20
To muže napsat prase nácek, Tato republika nebyla rozkradena Godlou že ale bělochem...Čechem takže drž hubu fašoune.
Default User Image
Anonym, 08.09.2023 10:14
Jste v jádru hodný člověk s dobrým srdcem.Problemy s pravopisem mohou být dysgrafie nebo následky osobního prožitého traumatu.Umelecke nadání je vysoké,Vaše otevřenost pomohla pochopit.Lide v různých kulturách mají odlišné povahové rysy.Mate zřejmě umělé ke nadání i v jin,CH oblastech.Na psaní s úřady si nastavte kontrolu pravopisu.Bylo by škoda v herectví či jiné kreativní činnosti nepokračovat.
Pokud doma hovoří hlavně taky,může být pro jinou rovinu jazykové skupiny problém v první třídě s výukou češtiny nebo slovenštiny.Pripravn hravá výuk jeden rok prd základní docházkou by mohla pomoci stejně jako začátek školy v romštině a pak v třetí třídě přidat české jazyk.Tim by zmizely u dětí s jinak průměrným prospěchem potíže.Hodil by se pronspolupraci psycholog,n kterého by se mohly děti i učitel obracet a vytvářet hodiny s aktivitami,které uvolňují napetidavJi dětem prostor vyjádří své postoje,hravá pohybová,taneční,výtvarná,dramatická a sportovní činnost uvolňující napětí.Preji Vám,abyste vytvořil ve spolupráci roli romského ucitele nebo vychovatele.Drzim Vám palce.Vzdelani pomáhá,makat rukama můžeme při fyzickém zdraví vždycky Paed Dr Kuse doá
Default User Image
Anonym, 08.09.2023 14:46
Nechápu, proc se resi hrubky, tohoto cloveka. Jsou lide s titulama , vysokoskolsky vzdelani a nikdo to neresi. Jen proto, ze je to vikan, jak o sobe pan rika.
Preji mu hodne stesti, zdravi a at jeste par roli zvladne.
Default User Image
Petr Kurfürst, 09.09.2023 07:57
nezlobte se,ale dávat za vzor člověka s jeho trestní minulostí,neochotného splácet velké dluhy,ačkoliv v posledních letech hodně vydělává,je zvrácenost,on si potom myslí,že je opravdu celebrita a že mu vše projde.