Paráda fest rozparádil Konopiště: Jandová, Xindl X, Klus a další
Zdroj: Se svolením Frekvence 1

Paráda fest rozparádil Konopiště: Jandová, Xindl X, Klus a další

Vytvořeno dne 16.08.2022

 

Areál Přírodního divadla Konopiště nedaleko Benešova byl v sobotu dějištěm již 5. ročníku oblíbeného hudebního festivalu Paráda festu Frekvence 1. Hned na dvou podiích se postupně střídaly hlavní hvězdy české hudební scény. Festival odstartoval krátce před 13. hodinou a hned od začátku byl areál plný natěšených a dobře naladěných návštěvníků.

Festivalem provázely tváře Frekvence 1 Lubka Ponížilová, Míra Michálkem, Robin Sobek, Jana Knížková a Roman Mikesch. Pro posluchače, kteří nemohli na Konopiště dorazit, pak Frekvence 1 přenášela do éteru aktuální informace o průběhu festivalu formou reportáží a rozhovorů. 

Jako první se představil písničkář Xindl X, následovaly ho další hvězdy jako pop-punková parta z Kutné Hory Rybičky 48, skupina Slza, kapela z jesenického podhůří O5 a Radeček, hudebník a stand-up komik Vojtěch Záveský alias Vojtaano, zpěvák Pavel Callta, zpěvák a pouliční umělec Thom Artway, pop-rocková kapela z Benešovska Czech It nebo pražská rocková kapela Dilated. O úspěšné zakončení celého dne se postaral písničkář Tomáš Klus, během svého koncertu nejen všechny roztančil a rozezpíval, ale také velmi pobavil svými vtípky. Ještě před ním na stejném podiu vystoupila a všechny do varu dostala zpěvačka a moderátorka Marta Jandová, pro kterou je Frekvence 1 zároveň domovskou stanicí. 

S létem a letošními Radiokempy se Frekvence 1 rozloučí předposlední srpnovou středu v Camping Lipno Modřín. Návštěvníci se mohou těšit na setkání s oblíbenými moderátory, řadu soutěží, opékání buřtů, a hlavně koncert kapely Mirai. „Moc se těšíme, naposledy když jsme se účastnili, byla to totální pecka i přes nepřízeň počasí,“ za kapelu říká frontman Mirai Navrátil. Frekvence 1 bude veškeré dění 24. srpna od 14 do 20 hodin živě přenášet do vysílání, aby si pohodovou letní atmosféru mohli užít všichni posluchači.