Marie Rottrová oslaví jubileum koncertem. Přijďte gratulovat i vy!
Zdroj: herminapress

Marie Rottrová oslaví jubileum koncertem. Přijďte gratulovat i vy!

Vytvořeno dne 06.10.2021

Úplně poprvé vystoupí v divadle Studio DVA legenda české hudby paní Marie Rottrová. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 25. listopadu a právě v ten měsíc oslaví tato první dáma českého soulu neuvěřitelné osmdesáté narozeniny.

Marii Rottrovou doprovodí Bigband Septet Plus Orchestra, hostem večera bude zpěvák, skladatel, hudebník a zejména milovník ostravského bigbítu pan Petr Němec. Během koncertu se můžete těšit nejen na osvědčené hity, ale také na písničky ze začátku jejich kariéry, za které si Marie Rottrová vysloužila přezdívku "Lady Soul".

V rámci večera zazní samozřejmě i skladby, které ji vynesly na pomyslný Olymp. Můžete se tedy těšit na hudební klenoty jako např: Lásko voníš deštěm, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, S tím bláznem si nic nezačínej a mnoho dalších.

 

 

 

Default User Image
Květa Mikolášová, 08.10.2021 12:09
Prosím o vstupenku pro manžela k narozeninám.Pochopitelně zakoupím.
Default User Image
Vladislava Trojanová, 03.08.2023 21:55
Paní Rottrová byla vždy na úrovni. Skvělá osobnost, milá, chytrá. Vážím si jí pro hlubokou lidskost a život bez skandálů a potřeby se za každou cenu zviditelňovat jako Vondráčková, která ztratila důstojnost hloupými žalobami. Neměla to zapotřebí. Přeji hodně zdraví a štěstí.