Seriál Polda se rozloučí v Barceloně. Davida Matáska a Barboru Bezákovou čekalo dobrodružné natáčení
Zdroj: TV Prima

Seriál Polda se rozloučí v Barceloně. Davida Matáska a Barboru Bezákovou čekalo dobrodružné natáčení

Vytvořeno dne 10.04.2024

Cesty Davida Matáska a Barbory Bezákové je zavedou do Španělska, kde se odehrálo úplně poslední natáčení šesté série seriálu Polda. Scénář předepisoval Kalifornii, ale hlavní hrdinové nakonec skončili v Barceloně.

„Ani v nejnádhernějším snu jsem nečekala, že tohle natáčení Poldy ukončíme v Barceloně. V produkci mě strašili s tím, že mají malinko problém s natáčením a že budeme muset odjet,“ vzpomíná si hlavní hrdinka Barbora Bezáková coby Tereza. „Řekla jsem, že do toho půjdu, i když se to mělo původně natáčet v Praze. Měla jsem už jinou práci v divadle, takže bylo velmi náročné pro nás s Davidem všechno skloubit a najít společný termín,“ popisuje složitosti natáčení v zahraničí herečka.

Nakonec se vše podařilo a seriálová dvojka odletěla. „Bylo to náročné v tom, že jsme často technicky čekali na západy a východy slunce. Je to opravdu jen krátký časový úsek. Jezdili jsme autem, natáčeli a viděli celou Barcelonu. Dokonce jsme se snažili natočit barovou scénu Terezy a Michala, jenže na ulici lidem vadilo, že tam točíme a trochu hlučíme. Přitom jsme nic reálně nedělali, ale lidi na nás z okna křičeli,“ vzpomíná Barbora s úsměvem a dušuje se, že žádná party určitě neprobíhala.

„Oni opravu ctí siestu a nechtěli během ní poslouchat – Akce a Stop! Takže to bylo zajímavé,“ směje se seriálová Tereza, která si na Davida Matáska nemůže stěžovat. „David je skvělý, kolegiální a nikdy jsem se s ním necítila před kamerou špatně. Když jsme točili nějaké milostné a postelové scény, byl David maximální profesionál. Nasmáli jsme se a cítila jsem se fakt dobře.“

 

 

 

Default User Image
Mamyna, 11.04.2024 18:45
Moc si přejeme pokračování ,je to fakt podařený seriál díky.
Default User Image
Naďa, 11.04.2024 19:10
Je to velká škoda ,že seriál ,,Polda " skočil.Vždy jsem se na středu moc těšila .
Default User Image
Dana , 11.04.2024 20:23
Prosím o pokračování,nádherný seriál a úžasný MATÁSEK.Je tom pan herec s velkým H.
Default User Image
Dana a Pavel , 11.04.2024 20:27
Moc bychom si přáli, aby seriál pokračoval,je to skvělý, zábavný,, prostě super 🍀
Default User Image
alice, 12.04.2024 10:01
jsem starší ročník ale tohle byl proste best of.. dekuji za scenar obsazeni rezii a skveleho Mataska a spol. a ještě srdéčko zaplesalo nad skvělou muzikou!!! fakt to byla pokaždé spravená nálada a skvělý večer .. prosím pokračování. .. děkuji všem a přeji jim mnoho úspěchů a zdravíčka