Herečka Olga Želenská se za nahotu nestydí. S manželem se svlékají před zrcadlem
Zdroj: herminapress

Herečka Olga Želenská se za nahotu nestydí. S manželem se svlékají před zrcadlem

Vytvořeno dne 10.04.2024

Herečka Olga Želenská, zakladatelka Divadelní společnost Háta, na sebe prozradila malou pikantnost. S manželem se i po 22 letech prohlížejí v zrcadle nazí.

„Mám manžela, několikátého, někdy to nevyjde ani napotřetí, ale tohohle si nechám. Už jsme spolu dvacet dva let. Ke svatbě jsem ho donutila a měl ultimátum 12 hodin. Jedno ráno jsem se ho zeptala, jestli si mě vezme vůbec někdy. Řekl, že někdy jo. Říkala jsem, že je hrozný v padesáti žít na psí knížku a že se do večera musí rozhodnout, jestli si mě vezme. A jestli řekne, že ne, tak půjde. Takže jsem mu zkazila celý den. On mi pak řekl, že si mě vezme, že si uvědomil, že je se mnou sranda. Brali jsme se na Staroměstském náměstí, já jsem už neměla rodiče, Jirka měl ještě maminku, ta přijela. Chtěla jsem to na Staromáku, protože moje rodiče se tam brali v 59. roce,“ vypráví herečka. Svatbu jí odsvědčila Adéla Gondíková.

Přestože to Hátě s manželem Jiřím klape, občas bývá smutná z vizuální stránky manželství. „Jsem občas smutná. Když se po ránu podívám na Jirku, tak jsem velmi smutná. Pak se podívám na sebe a je to ještě horší. Minule mě Jirka zavolal, stál nahej před zrcadlem a chtěl, abych se taky svlíkla. Tak jsem se svlíkla, stáli jsme oba před tím zrcadlem a on říkal: Tolik hnusu po hromadě jsem dlouho neviděl,“ pobavila Olga Želenská v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.