Cvičitelku Hanku Kynychovou udali na policii! O co šlo?
Zdroj: herminapress

Cvičitelku Hanku Kynychovou udali na policii! O co šlo?

Vytvořeno dne 10.02.2021

 

Cvičitelka Hanka Kynychová vždycky ve svém fitku důsledně dodržovala všechna proticovidová nařízení, přesto na ní někdo poštval policii. Přitom Hanka nedělá nic jiného, než že ze svého fitness centra dennodenně vede on-line lekci. Někoho z okolí trápilo, že se každý večer ve fitku svítí a hraje hudba a Hanku udal na policii.

„Úterní cvičení jsem měla zpestřené tím, že jsem tady měla policejní jednotku, která přišla zkontrolovat, jestli tady cvičím sama. Můžu vám říct, že je mi z toho trošičku ouzko,“ uvedla Hanka na své sociální síti a dodala: „Policie na udání někoho z okolí museli přijít zkontrolovat, proč se každý večer ve fitku svítí a hraje hudba. Pánové byli hodní a vše v klidu prověřili. Zjistili, že se neděje nic nekalého a odešli. Co mě ale zaráží, je to, že má někdo v okolí žaludek na to, aby udával.“

Přesto si událost vybrala daň. „Moc mě to mrzí, ale necítím se dnes dobře, proto se nebude výjimečně konat dnešní online Postava snů v 18.00. Asi na mě dolehla ta včerejší policejní návštěva. Pevně věřím, že bude stačit odpočinek a zítra budu opět připravena na značkách,“ omluvila se Hanka Kynychová z dnešní lekce.

Jinak si každý den přes online systém Fitka můžete zaplatit a zarezervovat hodinu speciálních lekcí na zpevnění postavy. Cvičí se od 18 hodin, o víkendu od 10 hodin.