Dalibor Janda v 7 pádech Honzy Dědka: Čtyřikrát na něj sáhla smrt!
Zdroj: herminapress

Dalibor Janda v 7 pádech Honzy Dědka: Čtyřikrát na něj sáhla smrt!

Vytvořeno dne 18.01.2022

Zpěvák Dalibor Janda promluvil v talkshow 7 pádů Honzy Dědka o tom, jak se několikrát během svého života ocitl na hraně života a smrti. Naposledy na něj sáhla smrt krátce po napsání jeho zatím posledního hitu.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

.„Blbě se mi to říká, ale text k písni Moment jsem napsal dva týdny předtím, než mě odvezli s infarktem do nemocnice. Moje žena říká, že jsem si napsal osud. Mám vždycky husí kůži, když o tom mluvím,“ svěřil se Dalibor Janda Honzovi Dědkovi, který mu připomněl další událost z vojny, která mohla dopadnout tragicky. Kousek od zpěváka dopadl granát. „Ano, to dokonce odnesl jeden důstojník, který dostal střepinu,“ zavzpomínal.

Osudnou se mu málem stala i jeho dovolená na Kubě. „Málem jsem se utopil na Kubě. Říkal jsem si, že když v Praze přeplavu Šeberák, jsem borec. Vlezl jsem tam do vody při odlivu, visela černá vlajka. Říkal jsem si, co se může stát. A najednou jsem se nemohl dostat na břeh, začal jsem blbnout a bláznit. Odvanulo mě to dál a dál, už jsem nemohl. Najednou jsem viděl červenej a růžovej svět, zmizel jsem, nevnímal jsem. Probudil jsem se až na břehu, nějaký kubánský potápěč mě vytáhl,“ popsal chvíle, kdy při něm pravděpodobně stáli všichni svatí. „Zpátky z Kuby jsme letěli přes bermudský trojúhelník, ocitli jsme se v obrovské bouři a propadli jsme se s letadlem asi o kilometr.“

Celý rozhovor s Daliborem Jandou sledujte dnes ve 21.35 v 7 pádech Honzy Dědka na Primě!