Další kočka na titulce: Legendární DJ Lucca se odhalila pro Playboy
Zdroj: Alžběta Jungrová

Další kočka na titulce: Legendární DJ Lucca se odhalila pro Playboy

Vytvořeno dne 29.06.2021

Červencovou titulní stranu zdobí legendární DJ LuccaPrávě vychází červencový Playboy, na jehož titulní stránce pózuje DJ Lucca.Jelegendou české DJ scény, a nejen té české. DJ Lucca pětkrát za sebou vyhrálaanketu o nejpopulárnějšího DJ roku České republiky. Pravidelně vystupuje po bokuCarla Coxe na jeho rezidentní noci v nejslavnějším klubu na světě – Space Ibiza.

Lucca se nechala slyšet, že jedním z jejích dávných snů je pózovat pro Playboy. „Je to určitě jeden z těch splněných snů. Myslím, že je to sen každé ženy, dívky, holky fotit pro Playboy,“ říká Lucca a dodáva: „Focení i natáčení image klipu bylo extrémně náročné, ale výsledek stojí za to. Jsem nadšená.“

Pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové nafotila Lucca snímky odvážnější než kdykoli dřív v luxusním prezidentském apartmá, které se nachází v 6. patře pražského hotelu The President. Odhodila stud a pochlubila se dokonale vysportovanou a ladnou postavou. Tu si udržuje pravidelným sportováním, vyváženou stravou, ale také díky tomu, že se snaží vyvarovat pití alkoholu. Lucca je i dvojnásobnou mámou. K pictorialu vznikl také imagový videoklip, který se natáčel v prostředí pro ni tak typickém a přirozeném – v novém sky baru Casablanca hotelu The President. „Poprvé není imagový videoklip jen o modelce, která pózuje v pictorialu. Scénář jsme přizpůsobili DJ Lucce a odehrává se na párty,“ dodává Jáno Bulka, marketigový manažer Playboy Czech Republic a zároveň režisér videoklipu.

Červencové vydání dále nabízí velký rozhovor s ředitelem pražské zoo Miroslavem Bobkem. Nahlédneme do téměř chronologických dějin zajíčka v Čechách. Na 20 otázek odpovídá Jiří Vodička, který říká, že píle a talent jsou pouhou polovinou úspěchu. V rubrice téma se čtenáři dočtou o kvantové psychologii. .