Další rozchod známého páru? Utíká od zpěvačky Míši Noskové její snoubenec do války v Africe?
Zdroj: herminapress

Další rozchod známého páru? Utíká od zpěvačky Míši Noskové její snoubenec do války v Africe?

Vytvořeno dne 11.01.2022

 

V poslední době se roztrhl pytel s rozchody známých párů. Bagárová a Muradov, Šebrle s manželkou, Nedvěd s manželkou nebo Brzobohatý a krásná Táňa. V kuloárech se začalo mluvit o dalším páru, který by měl problémy řešit odlukou. Nečekaně je to zpěvačka Michaela Nosková, která s Jindřichem Čandou očekávající společného potomka.

Ačkoli se nikdy nepouštěli do veřejných oslavných ód na jejich lásku, působili jako stabilní pár. Zajímalo nás jak to tedy je. Jindřich měl totiž na konci roku 2021 odletět na několik týdnů do Etiopie a to v době, kdy zpěvačka již začíná 9. měsíc těhotenství, což samo o osobě vyznívá poněkud podezřele. 

Dle našich zdrojů, měl Jindřich odletět se skupinou z agentury věnující se výcviku nových vládních jednotek a rekrutů v Etiopii, kde měli provádět nejen výcvik, ale i podporu těchto jednotek, kde v současné době probíhá občanská válka. „Informaci nemohu popřít, každopádně v současné době nespatřuji důvod to rozebírat,“ sdělil nám Jindřich na naše dotazy. To jeho snoubenka Míša Nosková byla poněkud sdílnější: "Myslím, že lidé zbytečně hledají negativní věci tam, kde nejsou. Upřímně, pro mne byla představa, že tady Jindřich tři týdny nebude a nebudu se s ním schopna jakkoli spojit, v podstatě naprosto šílená. Není to poprvé, co taková nabídka přišla, nebyla jsem vlastně překvapená, nicméně je to poprvé, kdy jsme kvůli tíživé finanční situaci spojené s dnešní dobou o tom uvažovali.“ říká Míša.

 Dle dostupných informací Jindřich, krom svých „civilních zaměstnání“ působí jako externista v agentuře poskytující služby v oblasti bezpečnost osob, výcviku střelby, výcviku sebeobrany, přežití v různých podmínkách, výuky taktiky apod. „Je něco jiného, když využíváme jeho schopnosti při našich cestách a expedicích, pro sebe nebo pro klienty, než když je někde, kde zuří válka. Přiznám se, že dosud jsem vlastně ani nikdy nepátrala po tom, kde k tomu všemu přišel, pro mě je prostě hezký pocit vědět, že jste s někým, kdo vás dokáže ochránit,“ říká spokojeně zpěvačka. „Velkým překvapením pro mě byla reakce dětí Jindřicha z prvního manželství, kdy místo strachu o tátu tuto skutečnost vstřebaly se slovy, že táta jede dělat dobrou věc. Uvědomila jsem si, že pro ně je něco jako superman a uvažovat, že by se mu něco stalo je pod jejich vnímání,“ uzavřela s hrdostí zpěvačka.

Uvidíme, jak se to vyvine dál, co se ještě o snoubenci Noskové dozvíme a zda to není jen mlžení a popírání před rozchodem, jak jsme zvyklí od ostatních párů. Samozřejmě Míše přejeme mnoho štěstí, musí se teď hlavně soustředit na blížící se porod.