Další sňatek na obzoru? Jakub Prachař promluvil o svatbě!
Zdroj: TV Prima

Další sňatek na obzoru? Jakub Prachař promluvil o svatbě!

Vytvořeno dne 18.10.2021

 

Jsou i chvíle, kdy se v primáckém pořadu Inkognito slavní hádající přestanou hlídat a vypadne z nich něco o jejich soukromí. Tím, kdo si často pouští různými způsoby pusu na špacír, je Jakub Prachař. V příštím dílu Inkognita, které půjde do vysílání 21. října, se zmíní o svatbě.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Hostem, jehož povolání tentokrát panelisté hádali, je paní, která se živí jako kastelánka na zámku Lednice. „Kdo se tam ženil?“ vykřikne z ničeho nic Jakub Prachař. „Já,“ přiznává Libor Bouček. Jeho odpověď nenechá na pokoji Ondřej Brzobohatý a okamžitě se ptá, kolikátá svatba že to byla. Dozví se, že ta první. „Já tedy kdybych do toho náhodou někdy šel, tak já bych si to u vás už teď takhle předdomluvil,“ bere si zase slovo Jakub Prachař. „Číslo dvě bych si dal u vás,“ dodává. Jeho číslo jedna se odehrálo již před téměř osmi lety v Uněticích. Tehdy si bral z velké lásky Agátu Hanychovou. Po tomto vztahu zbyla však jen hořká pachuť protkaná oboustrannou nenávistí.

Řeč se stočí na strašení na zámku, když v tom se opět chopí slova Jakub. „Co ten černej rytíř přesně dělá? Až tam budu s novomanželkou, tak abych věděl. Abych jí mohl říct dopředu, co jí ten večer čeká, “ pořád se nechce pustit tématu svatby a záhadně se u toho usmívá. Že by přitom myslel na svoji novou lásku Saru Sandevu? „V inspekčním pokoji padalo nádobí, otvíraly a zavíraly se dveře. Takové ty běžné strašidelné drobnosti,“ vyjmenovává paní kastelánka. Možná by se Sara Sandeva měla začít bát strašidel…