Jakub Prachař vyhrál v loterii. Zůstal však skromný
Zdroj: herminapress

Jakub Prachař vyhrál v loterii. Zůstal však skromný

Vytvořeno dne 06.10.2022

Jakub Prachař se nechal slyšet, že vyhrál v loterii několik desítek milionů. Nicméně tvrdí, že vše zůstává při starém a nikterak ho to nezměnilo.

„Já jsem si všiml, že mi to přišlo na účet jenom proto, že to cinklo. Jsem pořád stejně skromný, stále jím taveňák, pořád jezdím tramvají, chleba si kupuji den starý, protože mi to chutná, a navíc to méně stojí.“

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Diváci televize Prima opět možnost sledovat oblíbený zábavný pořad Inkognito. I v dalším díle sebe panelisté prozradí řadu pikantních a zajímavých věcí.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 07.10.2022 06:51
Aby to činilo....je blbost,musí s tiketem do sběrny....má to svá pravidla,takže zničehonic aby to činilo a on o tom nevěděl je opravdu blbost
Default User Image
Vlastimilkoute…, 06.10.2022 13:29
A vy tomu věříte? Jeho bejvalka hraje divadlo jak je šťastná a zamilovaná proto že chce prachařovi ublížit dotkl se jejího Ega. Na to Prachař dává smeč že vyhrál miliony. Jsou to zaplacené a reportáže články vy jste blázni že tomu věříte.
Default User Image
Traud, 06.10.2022 17:09
Ted se dozvíme, že Agáta vyhrála eurojackpot a cestou pro výhru potkala Soukupa... Na to Prachař zareaguje, že doma na zahradě vykopal štěchovickej poklad, ale že je pořád skromnej. Další den se ale objeví v médiích, že Agáta na dovolené v Americe zavadila o skálu a otevřela se tajná jeskyně, kde byl ukryt poklad Inků.