Další svatba na první pohled! Simoně a Radkovi to před oltářem slušelo!
Zdroj: TV Nova

Další svatba na první pohled! Simoně a Radkovi to před oltářem slušelo!

Vytvořeno dne 26.11.2020

 

Simona a Radek jsou posledním párem pořadu Svatba na první pohled. K jejich svatbě se už schylovalo, když v tom zasáhla vyšší moc. Přišla průtrž mračen a chystaný venkovní obřad měl utrum. Plány natáčecího štábu se zkomplikovaly a vypadalo to, že za své vezmou i představy ženicha a nevěsty!

S přibývajícím množstvím dešťových kapek stoupala i jejich nervozita… Přestože nakonec vše dobře dopadlo, jejich ANO se diváci minulý týden nedočkali. Museli si počkat až do další epizody, kterou televize Nova odvysílala ve středu 25. listopadu.

„Je mi úplně špatně od nervů,“ přiznala vyčkávající Simona. A není divu, na slova oddávajícího čekali několik hodin. Svatební brána byla nakonec přemístěna dovnitř, na působivosti to obřadu ale neubralo. „Doufám, že se mu budu líbit a až mě uvidí, řekne si Jo, to je Ona!. A já až uvidím jeho, řeknu si také Jo, to je On!,“ sní si nahlas nevěsta.

V bílých šatech vypadala úchvatně, až se Radkovi zatajil dech a uronil svou první slzu dojetí.

Ženicha určitě na první pohled nezklamala. V bílých šatech vypadala úchvatně, až se Radkovi zatajil dech a uronil svou první slzu dojetí. „Když jsem ji viděl přicházet, vůbec jsem nevěřil, že se to může týkat mě. Mám obavy, že se jí nebudu líbit. Přijde mi vyšší liga. Nikdy bych si na ni normálně netroufl,“ přiznává.

Po svatební noci novomanželé vyrazili na líbánky do portugalského Lisabonu. Zatím si tato dvojice rozumí. Radek je velmi pořádný, je gentleman a má smysl pro humor, a to všechno Simona oceňuje. A také hodně mluví, převážně o historii… „Simona je první člověk v mém životě, který mi zatím neřekl, abych už mlčel,“ dojímá se Radek nad Simoninou schopností naslouchat. „Měl bys jít učit dějepis do školy. Umíš všechno podat tak zajímavou formou, děti by tě žraly,“ povzbuzuje ho Simona. Právě někoho takového k sobě Radek asi potřeboval. Jestli bude oboustranná spokojenost u tohoto páru pokračovat, ukážou až další epizody. 

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova!