Další utajená svatba: Sestra Jiřího Korna Yvetta se vdala! Oddal je režisér Magnusek
Zdroj: herminapress

Další utajená svatba: Sestra Jiřího Korna Yvetta se vdala! Oddal je režisér Magnusek

Vytvořeno dne 25.07.2023

Dětská hvězda filmů Přijela k nám pouť či Housata Yvetta Kornová (74) se o víkendu provdala za svého dlouholetého přítele. Manželé oddal režisér Tomáš Magnusek, za svědka šel Yvettě bezdomovec.

Utajená svatba proběhla v úzkém kruhu rodiny a přátel. Nevěsta Yvetta Kornová řekla ano partnerovi Josefovi Petrovi.

„Jejich příběh lásky je úžasný. Josef si Yvettu v podstatě vysnil. Před téměř třiceti lety, když byl ženatý, byl do ní platonicky zamilovaný a řekl jí, že si ji jednou vezme. Yvetta mu tehdy odpověděla, že je ošklivej a že k tomu nikdy nedojde. Pro Josefa je to splněný sen,“ řekl pro CNN Prima News režisér Tomáš Magnusek. „Pro jejich velký den jsem si připravil speciální řeč. Snad se jim bude líbit,“ dodal.

Zatímco Magnusek se zhostil role oddávajícího, jako svědka si Kornová vybrala bezdomovce. Tak si to před časem i plánovala. „Mám dlouholetý vztah. Plánujeme takovou bláznivou svatbu. Jen my dva a svědci. Možná si je vybereme na ulici mezi bezdomovci,“ svěřila se Kornová loni Blesku.

Kornová, která měla v dětství našlápnuto na slibnou hereckou kariéru, na prahu dospělosti propadla závislosti na alkoholu a tvrdých drogách. První dávku ji tehdy podal první manžel. Herečce se narodili dvě děti, dcera Tereza a syn Honza, kvůli jejím závislostem ji ale děti odebrali. Skončila i na ulici mezi bezdomovci. Po letech dostala šanci stát znovu před kamerou, právě od režiséra Tomáše Magnuska v seriálu Společně sami. Tehdy herecké kolegy vystrašila, když přišla na tiskovou konferenci v kostýmu bezdomovkyně a s holou hlavou.

 

 

 

Default User Image
Magdaléna faustová, 30.07.2023 07:58
Dvě děti narodili? Když neumíte česky, nepište.