Dcera Michala Suchánka se vydala na pěveckou dráhu. Vystupuje pod jménem Bery
Zdroj: herminapress

Dcera Michala Suchánka se vydala na pěveckou dráhu. Vystupuje pod jménem Bery

Vytvořeno dne 02.02.2024

Dcera herce Michala Suchánka, Berenika Suchánková, ke své herecké profesi přidala ještě profesi pěveckou. Vystupuje pod jménem Bery a má za sebou první klip.

Berenika Suchánková vydala na konci minulého roku svůj první singl Stačí říct i s videoklipem. Za dva měsíce má písnička přes 70 tisíc zhlédnutí.

„Jednou jsem psala, že vám sdělím příběh, který se váže k natáčení videoklipu. Původně byl obsazený jiný kluk/herec, ale bohužel ze zdravotních důvodů nemohl přijít na natáčení. A tak jsem v den natáčení od rána panikařila. “Mám zrušit celé natáčení?”, “Kdo takhle narychlo bude moct?”, “To přece nejde natočit bez kluka!” … A nakonec nás s brácho napadlo zavolat a oslovit mého kamaráda z dětství, skvělého kluka a herce Marcela Kottka.  A jako vždy nezklamal. Do dvou hodin byl na place a byl úžasný. Tak moc si Tvojí laskavosti a pomoci vážím! Moc Ti děkuju. Neumím si klip představit bez Tebe,“ popsala příběh svého prvního klipu Berenika.  

Režie klipu je ujal „mladý“ Suchánek, bratr Bereniky Jáchym, který po skončení natáčení děkoval: Speciální poděkování režiséra: Děkuju mamince, tatínkovi a Berče za to jaký jsou a že je mám.“