Divadlo Bolka Polívky nespí! Co se tam děje se dozvíte před internet
Zdroj: Archiv Divadlo Bolka Polívky

Divadlo Bolka Polívky nespí! Co se tam děje se dozvíte před internet

Vytvořeno dne 02.12.2020

Ačkoli divadla zůstávají kvůli protiepidemickým opatřením stále uzavřena, Divadlo Bolka Polívky stále hledá nové cesty, jak se spojit se svými diváky navzdory nepříznivé situaci. Jeho spolupracovníci se rovněž snaží pomáhat v boji proti šíření epidemie, a tak se tým uvaděček stal součástí Call centra pro trasování při Krajské hygienické stanici Brno. Dobrovolně pomáhají s dohledáváním těch, kteří přišli do styku s covid-19 pozitivním člověkem.

Každou sobotu večer na Instagramu probíhá živé vysílání s některou z osobností spjatých s Divadlem Bolka Polívky. Středy pak patří dětem, na divadelním YouTube kanálu se pro ně až do Vánoc budou pravidelně objevovat zábavné akrobatické výzvy, jejichž součástí je soutěž o volné vstupenky do divadla.

Do zákulisí diváky zvou hned dva formáty podcastů, Příští zastávka: Divadlo Bolka Polívky a MALÉhRY ke kafi. Do virtuálního prostoru prozatím míří také oblíbený komediální „občasník“ Re:kabaret. Jeho letošní vydání Re:kabaret Re:start, jehož speciálním hostem bude Anna Polívková, které bude uvedeno v premiéře 17. prosince online.