Sestřičky budou ještě krásnější! O roli si řekla půvabná misska!
Zdroj: TV Prima

Sestřičky budou ještě krásnější! O roli si řekla půvabná misska!

Vytvořeno dne 02.12.2020

Sestřičky budou ještě krásnější! Do seriálu totiž vstupuje krásná Miss Andrea Bezděková. Role influencerky Lisy je její vůbec první hereckou zkušeností.

Také epizodní role v seriálu vyžaduje přípravu.

Mohla hrát samu sebe, to ale vítězka České Miss 2016 s díky odmítla. „Původně se mě ptali, jestli chci hrát samu sebe, nebo jestli chci roli. Rozhodla jsem se okamžitě pro druhou možnost. Hraju influencerku Lisy, která je, myslím, typickým obrázkem toho, jak na influencery kouká společnost. Je praštěná, nadšená z toho, co dělá, a trochu trapná,“ popisuje svoji první hereckou úlohu krásná Bezděková, která možnost zahrát si v seriálu přijala z jednoho prostého důvodu. „Dostala jsem nabídku si to vyzkoušet a mně se velmi těžko říká příjemným výzvám ne, takže jsem neváhala a šla jsem do toho. Je to moje první herecká zkušenost,“ přiznala Andrea Bezděková.

Brzy zjistila, že i epizodní role v seriálu vyžaduje přípravu. „Den před natáčením jsem byla strašně nervózní a říkala jsem si, do čeho jsem se to zase pustila. Zkoušela jsem si to se všemi členy naší rodiny a měla jsem co dělat, abych se nesmála. Bála jsem se, že se budu smát i před kamerou, ale na to nebyl prostor. A naštěstí ze mne spadla všechna nervozita,“ dodala modelka.

„Bavilo mě to. Ale zjistila jsem, že nestačí se jenom naučit text a odříkat ho, musíte se do toho vcítit,“ dodala. I když v Sestřičkách se Andrea Bezděková objeví zatím jenom na skok, dalšímu natáčení by se nebránila. Má to ale jeden háček. „Měla bych problém se svůdnými, nebo dokonce intimními scénami, to bych určitě nezvládla,“ přiznala Bezděková s plným vědomím toho, že krásným herečkám se milostné scény v seriálech zkrátka nevyhýbají.