Dlouho utajované dítě! Herec Vojtěch Kotek poprvé ukázal veřejnosti syna Huberta!
Zdroj: herminapress

Dlouho utajované dítě! Herec Vojtěch Kotek poprvé ukázal veřejnosti syna Huberta!

Vytvořeno dne 03.01.2023

Některé páry si své soukromí tají, jak nejvíc umí. I když to má herec Vojtěch Kotek podobně, silvestr měl zvláštní moc. S krásným přáním všem představil syna Huberta.

Minulý rok byl pro herce Vojtu Kotka jedním z nejradostnějších v jeho životě. V létě se snažil utajit svatbu se svojí manželkou Radanou. To se mu ale moc nepovedlo a díky bulvárním novinářům ji měli čtenáři jako na dlani. V září se mu narodil syn, kterému manželé dali unikátní jméno Hubert. Rodiče však ukázali velký smysl pro humor a malý Hubert dostal ještě druhé jméno. Šman! Tedy Hubert I. Šman Kotek.

Jak ale prvorozený syn vypadá? To nikdo do této chvíle nevědel. Kotkům se toto tajemství dařilo úspěšně držet celou dobu pod pokličkou. Až doteď! Herec se pochlubil dojemnou fotografií, která vznikla jako přání všeho dobrého do nového roku 2023!

“Tak vítej v novém roce, Huberte! Děkujeme, že to s náma dáváš! A vám všem přejem, ať vás v tom roce 23 potká tolik štěstí, co nás 2..teda..3..!” Popřál Vojta synovi a fanouškům!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vojta Kotek (@vojtakotekoff)

Reakce na fotografií nenechaly na sebe dlouho čekat! I když většinou jen úsměvy či srdíčky, tak Vojtovi pogratulovala spousta jeho slavných kolegů! Mezi prvními byla jeho bývala přítelkyně a herečka Tereza Ramba (Voříšková), následovala Ewa Farna, Aňa Geislerová, Petra Nesvačilová, Jana Plodková nebo modelka Lucie Šlégrová.