Dnešní Výměna manželek: Absence dětského zubaře!
Zdroj: archiv

Dnešní Výměna manželek: Absence dětského zubaře!

Vytvořeno dne 30.09.2020

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme, jak si poradí Monika z města na vesnici, kde si tatínek dá rád pivko a děti si dělají, co chtějí, a jestli se dokáže Andrea přizpůsobit životu ve městě v malém bytě a s tatínkem, který je podle svých slov líný.
V nové epizodě se setkáme s rodinou ze Sloupnice, Andreou (30), Pavlem (33), Natálií (10), Tondou (11) a Vojtou (4). Manželé se poznali před třinácti lety. Zakoupili dům, který společně rekonstruují. Andrea se ovšem zakoukala do partnerova bratra, od té doby prožívají krizi. V rámci Výměny jsou zvědaví, zda si budou chybět. Pavel podle jeho ženy doma nepomáhá a všechno je na ní.

V rámci Výměny jsou zvědaví, zda si budou chybět.

Video soubor

Na druhé straně poznáme Moniku (21), Dominika (26) a Deana (21 měsíců), kteří žijí v Ostravě. Partneři se znají tři a půl roku, ale jejich vztah není úplně ideální. Mají problém se shodnout a na základě toho vznikají hádky. Dominikovi vadí, že Monika potřebuje ve všem popohnat a Monika má zase pocit, že partner s ničím nepomáhá.

Obě náhradní manželky si v novém, dočasném obydlí celkem dobře zvyknout, ale narazí na několik nedostatků. Hlavně Monika. Malého Vojtu totiž při jídle bolí zuby, protože je má zkažené a kdy byl naposledy u zubaře si ani nevzpomene. Podaří se jí tento problém vyřešit?