Dojemný vzkaz od zesnulého tatínka. Vojta Dyk se představí v nové zábavné show
Zdroj: herminapress

Dojemný vzkaz od zesnulého tatínka. Vojta Dyk se představí v nové zábavné show

Vytvořeno dne 28.06.2022

 

Oblíbené moderátorské duo Ondřej Sokol a Aleš Háma si pozvou Vojtu Dyka do studia a připraví si pro něj sérii nejrůznějších zábavných úkolů. K některým z nich je přitom inspiruje přímo Vojtova rodina – třeba pokud jde o jeho přání a noční můry nebo alternativní kariéru.  v sobotu 2. července ve 20:20 uvede televize Nova novou zábavnou show 2 na 1 s Vojtou Dykem v hlavní roli.

Přestože hlavní host je přítomen s moderátory ve studiu, show by nebyla úplná bez jeho blízkých a speciálních hostů. Rodina i přátelé toho na Vojtu spoustu prozradí, některými vzkazy ho dokonce dojmou. A není se co divit, když jedním z mluvčích je i jeho nedávno zesnulý tatínek. „Upřímně musím říct, že je to opravdu velmi emočně náročné. Je to nekončící množství nejrůznějších překvapení,“ podělil se o svoje dojmy z účasti přímo Vojta Dyk. Vedle otce mu milé vzkazy poslala také maminka, sestra nebo manželka Táňa a řada přátel, jejichž slova dokazují, že ho mají skutečně rádi.

V rámci show bude muset Vojta Dyk projít šesti „branami“, které ho nakonec dovedou až do cíle a k zasloužené odplatě na moderátorech za jejich skopičinky. „V této show figurují dva moderátoři proti jednomu hvězdnému hostovi. Toho dostáváme do různých netradičních poloh, máme pro něj připraveno i několik překvapení, různé mini soutěže, skrytou kameru a mnoho dalšího,“ vysvětluje režisér 2 na 1 Pepe Majeský a osvětluje tak, v čem spočívá princip celého pořadu.

Součástí pořadu jsou i skryté kamery. Podívejte se, jak si Vojta vybíral osobního asistenta. Háček spočíval v tom, že na pohovoru musel uchazečům o práci říkat přesně to, co mu moderátorské duo Sokol & Háma našeptávalo.