Hvězda Slunečné Eva Josefíková: Tajně se vdala!
Zdroj: herminapress

Hvězda Slunečné Eva Josefíková: Tajně se vdala!

Vytvořeno dne 27.06.2022

 

Krásný víkend plný lásky a slz štěstí má za sebou herečka Eva Josefíková (32). V naprostém utajení totiž oblékla svatební šaty a před oltářem řekla ano partnerovi Matějovi Podzimkovi.

Nejprve herečka tajila těhotenství, které se jí dařilo dlouho maskovat. Nakonec její dnes už manžel jejich tajemství vyzradil. Svou novorozenou dcerkou Lotou se pochlubil na sociální síti. A nyní, také díky sociální síti, Eva Josefíková opět své fanoušky šokovala.

Sdílela totiž pár snímků ze svatby, která se konala na Moravě v Honěticích. A herečka se k oltáři skutečně vyfikla. V bílých volných šatech s nadýchanými rukávy ze šifonu a bohatou čelenkou vypadala jako víla. Ženich se sladil s nevěstou a oblékl světlý oblek. Veselka proběhla v kruhu rodiny a blízkých přátel.

Evu Josefíkovou znají diváci nejen z oblíbených seriálu jako Modrý kód, Slunečná či Božena, ale také z pohádek a celovečerních filmů Probudím se včera nebo Fair Play. Právě za tento film byla dokonce nominována na Českého lva pro nejlepší herečku za vedlejší roli.