Vdovec po Bartošové Josef Rychtář: Plánuje další svatbu!
Zdroj: herminapress

Vdovec po Bartošové Josef Rychtář: Plánuje další svatbu!

Vytvořeno dne 28.06.2022

 

Uběhlo 8 let od smrti zpěvačky Ivety Bartošové, kterou si Josef Rychtář vzal jen půl roku před její sebevraždou. Jak se říká, čas zahojí všechny rány a vdovec by se rád ženil znovu. Jeho vyvolenou je přítelkyně Iva.

"Je to hezká blondýnka, skromná, pracovitá, na nic si nehraje, zkrátka jsem u ní našel spoustu podobných rysů jako měla Ivetka. Navíc má úžasnou rodinu, která mě přijala," prozradil nám Rychtář o své nové přítelkyni. Ač si myslel, že už se ze smrti Bartošové nikdy neoklepe, a do konce života už si nikoho nenajde, nakonec se znovu zamiloval.

"Myslím to s ní vážně, proto jsme se také bavili a společné budoucnosti a napsal jsem jí, že bych si ji rád vzal. Ale oficiální žádost, kdy bych jí dal květinu, poklekl před ní a dal jí zásnubní prsten, ta ještě neproběhla. Ale proběhne, myslím to vážně," potvrdil redakci Aplausin.cz Rychtář informaci, kterou přinesl deník Aha!.

Podle svých slov k takovému rozhodnutí potřeboval dozrát, stejně tak jako k tomu, mít nový vztah. "Na Ivetku do konce života nezapomenu, ani to nejde, ale život jde dál," dodal k nové životní etapě vdovec a poslední manžel Ivety Bartošové. Pokud by jeho partnerka na jeho žádost kývla, byla by to pro Rychtáře jeho třetí svatba.