Dominika Gottová se projevila jako správná ženská. Její první kroky na rodné hroudě vedly ke kadeřníkovi
Zdroj: herminapress

Dominika Gottová se projevila jako správná ženská. Její první kroky na rodné hroudě vedly ke kadeřníkovi

Vytvořeno dne 24.01.2022

Na polopracovní dovolenou přiletěla do Čech nejstarší dcera Karla Gotta Dominika Gottová. V plánu má toho hodně, ale její první kroky vedly ke svému kadeřníkovi a kamarádovi Vítkovi Romancovi. A stala se změna! Z Dominiky blondýny je najednou Dominika bruneta.

„Hodně lidí mi říkalo, abych si tou světlou barvou neničila vlasy a Vítek to do mne hučel od té doby, co se známe. Když mi blond začala odrůstat, tak jsem si řekla, že už vydržím a vrátím se ke své barvě. Měla jsem Vítka poslechnout už dávno,“ uvedla Dominika Gottová, kterou čeká významný den.

„S producentem a zpěvákem Gabrielem Grillottim jsme pracovali na jednom projektu a konečně nyní se nám ho podaří představit veřejnosti. Stále nám covid házel klacky pod nohy. Nejprve jsem nemohla já, pak Gabriel a pak se zase změnily podmínky cestování. Bylo to složité. Ale jsem tady a těším se na to,“ uvedla bruneta Dominika Gottová s úsměvem na tváři.  

 

 

 

Default User Image
Ivan, 25.01.2022 12:05
Dominika Gottová je trapná. Ráda by nějaké penízky po mistrovi a dělá pro to všechno. Zkouší hrát i chudinku, avšak ani to nezabírá.
Default User Image
Halina, 26.01.2022 06:45
Tato paní je opravdu hodně trapná, nemá ani na kadeřníka v zemi, kde žije, tak musí do Čech. Přitom to tu nesnáší a není to její domov? Ale jak nemá na chleba jsou jí Čechy dobré.
Default User Image
Anonym, 26.01.2022 21:31
Není důležité jakou barvu má na hlavě, ale co má v hlavě....
Default User Image
Stanislava, 26.01.2022 21:53
...no to je moc hezký, ale hezčí by asi bylo kdyby se projevila jako milující dcera jak o sobě recituje a její první kroky vedly za nemocnou starou maminkou, kterou rok neviděla...
Default User Image
Marie R. , 27.01.2022 18:21
Chudák Dominika já ji chápu přála bych ji aby se jí splnil to co si nejvíc přeje . Jinak jí přeju odvahu pokoru a moudrost MR ❤️