Marian Vojtko se před přítelkyní moc nevytáhl. Při lyžovačce padal a dokonce zlomil hůlku
Zdroj: herminapress

Marian Vojtko se před přítelkyní moc nevytáhl. Při lyžovačce padal a dokonce zlomil hůlku

Vytvořeno dne 23.01.2022

Zpěvák Marian Vojtko (48) je milovníkem nejen krásných žen, dobrého vína, ale také letních i zimních dovolených. Proto si v tomto týdnu ve svém diáři vyblokoval pár dní, zabalil veškeré potřebné věci a odjel se svou přítelkyní Helenou lyžovat na Lipno.

„Na horách jsem nebyl lyžovat dva roky, musím říct, že už jsem se moc těšil. Když jsem viděl na místě ty nadšené lyžaře, ani chvíli jsem neváhal a vyrazil na svah,“ sdělil zpěvák a zároveň se pochlubil humornou příhodou, která se mu stala hned na začátku dovolené. „Samozřejmě jsem hned spadl a zlomil si hůlku. Takže jsem si na místě rovnou pořídil hůlky nové,“ popsal humornou situaci.

Otužování v Lipenské přehradě však na rozdíl od svého kolegy Romana Vojtka oželel. „Koupání v přehradě bych určitě nedal, ale ráno jsem pár minut strávil do půl těla na hotelové terase se sklenkou sektu, to byl skvělý pocit,“ dozvěděli jsme se dále s tím, že také vyrazili na Stezku korunami stromů. „Musím říct, že ačkoli se bojím výšek, tak jsem Stezku korunami stromů zdolal a sjel jsem tobogánem. Dovolenou na Lipně jsme trávili poprvé a byli jsme podmínkami v místním skiareálu naprosto okouzleni. Už jsme si rovnou v hotelu Element zarezervovali termín na léto,“ dodal závěrem Marian, kterého pravidelně vídáme v Divadle Broadway v muzikálech Kleopatra, Muž se železnou maskou nebo Kat Mydlář.