Doteky, pot a hekání! Nosková s partnerem zveřejňují na internetu svoje hrátky ve dvojici
Zdroj: herminapress

Doteky, pot a hekání! Nosková s partnerem zveřejňují na internetu svoje hrátky ve dvojici

Vytvořeno dne 22.04.2021

Když se někdo podívá na sociální sítě jednoho z nejoblíbenějších pražských wellness fitness center ve Vysočanech, bude zřejmě velice překvapen. Při online lekcích tam totiž narazí na muzikálovou zpěvačku Michaelu Noskovou s jejím partnerem Jindřichem. Vydali jsme se tedy sami zjistit, jak to tedy je! Rozhodla se zpěvačka definitivně se věnovat své oblíbené činnosti – sportu nebo se po koroně vrátí ke zpívání?

"Asi před rokem a půl jsem někde řekla, že bych si potřebovala dát od divadla chvíli pauzu. Vůbec jsem netušila, že se mnou si tu pauzu dá kompletně celá ČR. Nicméně mi divadlo a především diváci neskutečně chybí, takže nemůžu říct, že se netěším, až znovu naskočím do kostýmů Evity nebo třeba Sněhové královny. Mám před sebou asi 6 premiér, tak se někdy bojím, že až se otevře, budu se spíš muset rozkouskovat," směje se Míša.

Michaela Nosková zjistila, že sport je to jedna z mála věcí, které jí pomáhají dostat se z letargie a depky. Prostě potřebuje pohyb a její tělo taky. Někdy je to spíš sebevražedná mise. „Protože mám šest kilo nahoře, a to se fakt stydím, shazuju, co se dá. S Jindřichem děláme různé druhy cvičení, třeba i tzv. Couple workout. Ten je založený na kooperaci dvou lidí a společném posilování s vlastní vahou, respektive s váhou toho druhého. Někdy je to spíš o zdraví, protože chceme vymyslet nové prvky, které nikdo necvičí a pak dochází k různým pádům a ztrátám rovnováhy. Alespoň se máme čemu zasmát," uzavřela zpěvačka.

"Našim cílem není mít precizní výukový program, ale rozpohybovat a pobavit lidi, dát jim motivaci. Alespoň takto na dálku jim dát vědět, že na ně myslíme a jsme na ně nachystaní. Naše online lekce jsou samozřejmě zadarmo,“ doplnil Jindřich.