Jaroslav Dušek slaví 60. Připravil si pro vás dárek
Zdroj: herminapress

Jaroslav Dušek slaví 60. Připravil si pro vás dárek

Vytvořeno dne 30.04.2021

Jaroslav Dušek, Pjér la Šéz' a Zdeněk Konopásek se před pár týdny sešli na jevišti Divadla Kampa, aby společně oslavili narozeniny Pjéra la Šéz'e. Výsledkem je mistrovská improvizační jízda plná slovních hříček, podnětných myšlenek, překvapivých nápadů, asociací, sarkasmů, hudby, které dohromady tvoří nedefinovatelný, ovšem velmi zajímavý celek.

Vychutnejte si zážitek z jeho sledování symbolicky v den šedesátin Jaroslava Duška! Právě 30. dubna bude poprvé zveřejněn profesionální záznam představení Každý vyhrává aneb Oslava narozenin prostřednictvím platforem Starmax, GoOut a videotéky Dramox.

Příznivci netypických divadelních forem tak mají příležitost prožít intenzivní, místy bláznivý, místy znepokojující, ale určitě ne nudný večer ve společnosti tří svobodomyslných umělců. A zároveň v krizové době finančně podpořit Divadlo Vizita a neziskové organizace, s kterými Jaroslav Dušek léta spolupracuje: Adventor o. s. – sdružení autistů a odborníků společně poskytujících služby a podporu autistické komunitě, a veřejně prospěšný spolek ANAON, podporující charitativní projekty u nás i v zahraničí.

„Čas v tomto představení běží jinak, i když má standardní délku. A je to vlastně divadelní představení? Nebo spíš rituál, meditace, rozjímání o Vesmíru a o současné době, jakési tlachání cvoků o aktuálních tématech Země, jako je sestup do hmoty, prapodivná síla rezonující ´zpoza rohu´?“ pokládá Jaroslav Dušek řečnickou otázku. Každý z diváků najde při sledování „podivínštiny“ Každý vyhrává aneb Oslava narozenin svou vlastní odpověď.

 

 

 

Default User Image
Renča , 01.05.2021 12:04
Všechno nejlepší k narozeninám, spoustu energie a objevování dalších záhad. ??
Default User Image
PRESSENOF, 28.06.2024 21:01
<a href=https://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>buy cialis online from india</a> Apr 16, 2016; 4 4 108 111 Published online Apr 16, 2016