Drsná výzva v MasterChefovi! Přežije zamilovaná dvojice Vojta a Betty nebo je to rozdělí?
Zdroj: herminapress

Drsná výzva v MasterChefovi! Přežije zamilovaná dvojice Vojta a Betty nebo je to rozdělí?

Vytvořeno dne 26.10.2022

 

Speciální halloweenské díly soutěže MasterChef Česko pokračují a přinutí soutěžící čelit jejich největším nočním můrám. Ve vyřazovací výzvě se spolu utká pětice amatérských kuchařů z týmu, který neuspěl v předchozí školkové výzvě, což znamená, že o setrvání v soutěží bojují i zamilovaní Betty a Vojta. Podaří se jim oběma postoupit, nebo bude toto vaření znamenat konec jejich soutěžní love story?

Jak už bývá v soutěží MasterChef zvykem, vítězný tým z venkovní výzvy si může užívat bezpečí balkonu, zatímco poražení se musí o svoje místo v soutěži ještě poprat. Vzhledem k tematickému halloweenskému týdnu se budou muset soutěžící popasovat se svým strachem, ten však může nabývat nečekaných podob. Na scéně se tak sice objeví suroviny, ze kterých nikdo příliš vařit nechce, pro jednu dvojici soutěžících však půjde o skutečnou noční můru z jiného důvodu. Betty s Vojtou se našli a zamilovali v soutěži a tenhle sdílený zážitek je pro ně nesmírně cenný. Teď však reálně hrozí, že se budou muset odloučit. Jak to dopadne? Ještě nikdy nebyli oba dva tak blízko vyřazení jako tentokrát.

Vaření bude probíhat ve třech kolech a soutěžící se skutečně mají na co těšit. V první výzvě se postaví tváří v tvář svým největším kuchařským nočním můrám a budou muset vařit ze surovin, které by si dobrovolně rozhodně nevybrali. Následně na ně čeká úkol popasovat se s těmi nejpálivějšími chilli papričkami světa a bez úhony to přežít. Poslední vaření dne se potom ponese v duchu jedné ze surovin budoucnosti – červů.

Kdo dokáže nejlépe čelit svému strachu a koho kuchařské noční můry úplně ochromí? Kdo nakonec soutěž opustí, zjistí diváci ve středu 26. října ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.