To by Dumas koukal! Haftaňan a tři mušteriéři v podání Lambory, Nesvačilové, Mahdala a dalších
Zdroj: Se svolením Forum Film

To by Dumas koukal! Haftaňan a tři mušteriéři v podání Lambory, Nesvačilové, Mahdala a dalších

Vytvořeno dne 08.02.2022

 

Hlavním heslem nové animované pohádky s názvem Haftaňan a tři mušteriéři je „jeden za všechny a všichni za jednoho“! Hlasy animovaným postavičkám daly známí čeští herci a dabéři jako Marek Lambora, Denisa Nesvačilová, Berenika Kohoutová, Sabina Rojková, Zdeněk Mahdal, Viktor Dvořák a další. 

Haftaňan je mladý gaskoňský šlechtic, který sice nemá moc peněz, ale má o to více ideálů. Jeho jediným životním cílem je jít ve stopách svého otce a stát se jedním z králových mušteriérů. Haftaňan se svým koněm Sandym odjíždí za dobrodružstvím do Paříže.

Marek Lambora namluvil hlavní roli Haftaňana. „Dabovat animované postavičky mě moc baví, sice je to těžší, ale člověk se víc vyblbne. Je tam strašně moc štěkotu. Pohádka je to ale milá,“ komentuje Marek práci na této pohádce.

K Haftaňanovi se připojí Pip, upovídaný myšák, který se stane jeho panošem. Spolu se svými novými kamarády a spolubojovníky, mušteriéry Aportosem, Patosem a Hrnamyšem objevují hodnotu přátelství a spravedlnosti v nekonečné bitvě s podlým kardinálem Richelieu a jeho nohsledy, kteří se snaží zdiskreditovat královnu a rozpoutat válku mezi Francií a Anglií. Podaří se Haftaňanovi stát se opravdovým mušteriérem a zároveň získat srdce své milované Jůlie?

Příběh o lásce, přátelství, psím dobrodružství a odvaze vstoupí do českých kin 17. února.