Karel Dobrý: Alkohol mi pořád komplikuje život!
Zdroj: herminapress

Karel Dobrý: Alkohol mi pořád komplikuje život!

Vytvořeno dne 08.02.2022

Charismatický herec Karel Dobrý otevřeně promluvil o závislosti na alkoholu. S tou bojuje i pravidelným držením „suchého února“.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Pokouším se o to posledních deset let. Už jsem to vydržel i do dubna. Jednou jsem vydržel i rok. Podruhé už jsem to nedodržel. Vsadil jsem se před lety se Zdeňkem Pitínským v Divadle Na zábradlí o deset tisíc, když už to pití bylo mimo kontrolu. Vydržel jsem a koupil jsem za to ženě kočárek a kozačky. V 90. letech to nebylo málo. Druhá sázka byla s Pavlem Liškou, taky o deset tisíc, to jsem o týden nevydržel. Ještě jsem mu to nezaplatil,“ přiznal v 7 pádech Honzy Dědka herec Karel Dobrý. „Já mám problémy s alkoholem v podstatě pořád a pořád je řeším. Mám ten alkohol strašně rád a musím se od něj občas vzdálit, aby mě nepřeválcoval. Je to soupeř, nad kterým se nedá moc vyhrát. Komplikuje mi to život, ta reputace, kterou jsem za ty roky nasbíral, to zkomplikuje život navždycky,“ řekl otevřeně v rozhovoru s Honzou Dědkem.

„Někdy upadám, ztrácím víru… A jak se člověk u nás dostane do nějaké škatulky, je tam navždy. Tahle republika je tak malá, že se z ní nedá vymanit. Takže já jsem fašista a alkoholik,“ uzavřel Dobrý. Celý rozhovor sledujte v úterý v 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.