Dva sympaťáci v akci: Marek Ztracený natočil klip s Karlem Rodenem
Zdroj: Archiv

Dva sympaťáci v akci: Marek Ztracený natočil klip s Karlem Rodenem

Vytvořeno dne 22.10.2020

Marek Ztracený je bezesporu naším největším hitmakerem a showmanem současnosti. Jeho aktuální album Planeta jménem stres vyšlo letos v únoru, ihned po vydání stačilo získat zlatou desku, blíží se již k platinovému ocenění a přineslo první obrovský hit Tak se nezlob.  Nyní vychází jako další singl z alba fanoušky oblíbená skladba Když tě život kope do zadku, ke které vznikl i videoklip s Karlem Rodenem.

V rámci chystaného turné udělal mimořádné gesto a věnoval 20 000 lístků policistům, zdravotníkům, hasičům a všem, kteří riskovali svoje zdraví pro zdraví ostatních při boji s koronavirem. Celé halové turné Restart 2021 bylo záhy téměř vyprodáno a aktuálně zbývají poslední vstupenky do Ostravar Arény a pražské O2 areny.                                                              

Než představí svou unikátní show na halových pódiích v České republice, rozhodl se Marek čekání zkrátit a připravil výpravný klip v hlavní roli s Karlem Rodenem. O režii se postaral Martin Linhart68 pictures.

"Když tě život kope do zadku je jedna z mých nepozitivnějších písní, co jsem napsal a ne náhodou s ní přicházím poslední den prázdnin. Od teď nás život zase bude trochu víc kopat do zadku a říkal jsem si, že pozitivních písně budou potřeba. Navíc je to z nové desky moje nejoblíbenější, co se živého hraní týče. V novém klipu exceluje asi největší herec současnosti Karel Roden, kterého se mi podařilo přesvědčit na jedné z jeho schůzek, kam jsem se netaktně vetřel a než se stačil nadechnout jsem spustil a řekl mu, jak moc o něj v klipu stojím. Karel zareagoval fantasticky a po pár dnech už jsme společně s Martinem Linhartem a Pavlou Dostálovou z 68 pictures psali scénář,“ prozrazuje pozadí vzniku písně a klipu Marek Ztracený.

Markovy videoklipy patří mezi nejsledovanější v rámci domácí hudební scény na YouTube, což potvrzuje fakt, že předchozí videoklip Tak se nezlob ve dvou verzích nasbíral více než 8,5 milionu zhlédnutí, což z něj děla nejúspěšnější domácí videoklip roku 2020! A nyní přichází čas pro novinku Když tě život kope do zadku.